کد خبر : 16037 / /
/

عکس جدید از مریم کاویانی با شمایلی متفاوت منتشر شده است.

عکس جدید از مریم کاویانی با شمایلی متفاوت منتشر شده است. مریم کاویانی همسر سابق رامین مهمانپرست سیاستمدار ایرانی است.  آشنایی خانوادگی مریم کاویانی و رامین مهمانپرست باعث ازدواج آنها شد. مریم کاویانی یک فرزند از ازدواج قبلتر خود دارد. مریم کاویانی در حال حاضر از رامین مهمانپرست هم جدا شده است.

مریم کاویانی

مریم کاویانی متولد یکم تیر 49 در شهر اهواز به دنیا آمد ، میزان تحصیلات وی : فارغ التحصیل لیسانس پرستاری از دانشگاه بابل می باشد ، وی شروع فعالیت هنری خودرا بدون تجربه قبلی در سینما شروع کرد ودر تلویزیون به شهرت رسید، مریم کاویانی تابحال 2 بار ازدواج کرده است.

مریم کاویانی و زندگی خانوادگی اش

مریم کاویانی در شهر اهواز دریک خانواده شمالی به دنیا آمد ، او و خانوده اش تا ده سالگی در اهواز بودند، سپس به شهر بابل مهاجرت کردند و تا سی سالگی آنجا به دانشگاه رفت سپس از سال 1379 به تهران آمدند، تنها یک برادر کوچک تر از خود دارد..

مریم کاویانی

 مریم کاویانی در دوره کودکی

مریم کاویانی می‌گوید : در دوران کودکی خیلی ستمدیده بودم، یادم می‌آید همیشه مادرم میگفت پدرت نگران است که نکند وقتی بزرگ شدی هیج کاری از تو بر نیایید..

  مریم کاویانی و شیوه بازیگر شدنش

مریم کاویانی که پرستار بخش شیمی درمانی بیمارستان مهراد در پایتخت بود روزی به طور شانسی با افتادن گذر نادر مقدس کارگردان به بیمارستان از وی برای حضور در عرصه بازیگری دعوت میکند ، اینطور بود که او نخستین بار درسال 81 با فیلم رویای جوانی در نقش پرستار تجربه کوتاهی را در بازیگری بدست آورد ودر ادامه مورد توجه سایر کارگردانان قرار گرفت.

مریم کاویانی

شهرت مریم کاویانی چگونه صورت گرفت؟

مریم کاویانی بازیگر مشهور ایرانی درسال 1384 با سریال راه شب بکارگردانی داریوش فرهنگ وارد تلویزیون شد و چند ماه بعد با سریال او یک فرشته بودو فیلم هوو به شدت به شهرت رسید.

ازدواج اول و طلاق مریم کاویانی

مریم کاویانی 1 بار ازدواج کرده اما این رابطه در نهایت به جدایی و طلاق ختم شد، بسیار از سایت ها به اشتباه عکس برادر وی را به عنوان همسر اولش منتشر کردند.

ازدواج دوم مریم کاویانی با سخنگوی سابق دولت

در زمستان 1397 حضور مریم کاویانی با همسر دوم خودرامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت امور خارجه مورد حیرت اهالی هنر شد ! این دو مدتی است باهم ازدواج کردند.

بیوگرافی رامین مهمانپرست

رامین مهمانپرست متولد تیر 1339 در تهران، کارمند وزارت خارجه است ، فارغ التحصیل لیسانس مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس مدیریت دولتی و دارای مدرک MBA است که درسال 1388 تا 1392سخنگوی وزارت امور خارجه در دوران محمود احمدی نژاد بود.

درسال 92 کاندیدای ریاست جمهوری شد ودر نهایت انصراف داد و از 25 اسفند 1392 به عنوان سفیر ایران در لهستان و لیتوانی در حال ادامه فعالیت است .

مریم کاویانی

غذای بیرون نمی‌خورم

بیشتر غذای خانگی میخورم و به ندرت پیش می‌آید که هوس غذا های بیرون به سرم بزند ، همه ی عده های‌ غذایی من خانگی است و سعی می‌کنم تمام آن ها را خودم با مواد و روغن های‌ سالم تهیه و آماده کنم، بنابر این تجربه گرفتن رژیم تابحال نداشته ام..

در زندگی حسادت و حسرت نداشتم

من آرامش و روحیه خوبی که دارم را مدیون ایمانی می‌ دانم که به خدا و معجزاتش دارم ، هیچوقت معنای حسادت و حسرت را درک نکرده‌ام چرا که به سرنوشت و تقدیری که در مسیر زندگی هر فردی نوشته و ثبت‌ شده اعتقاد دارم.

فساد در سینما و تلویزیون

در فضای سینما و تلویزیون متأسفانه تنها اشخاصی برای برخی آقایان قابل احترام هستند که اهل رفت و آمد های‌ خارج از حیطه کاری باشند که خوب من این رفتار را هیچ گاه نداشته ام..

استفاده از عرقیات گیاهی

بیشتر از داروهای گیاهی استفاده میکنم و استفاده از روش‌ های‌ طب سنتی و نوشیدن عرقیات و شربت‌ های‌ گیاهی هم از بهترین گزینه‌ ها و جای گزین‌ های‌ مصرف خودسرانه داروهاست؛ من در خانه بیشتر مواقع عرق نعنا و کاسنی مصرف می‌ کنم.

ساعت میوه خوردن

من سر ساعت میوه میخورم و به میوه خوردن اهمیت میدم . ساعت میوه خوردن من قبل از ساعت 7 عصر است چرا که عوارض مصرف میوه مثل نفاخ بودن و ایجاد اسیدهایی که برای معده مضر است بعد از این ساعت بیشتر می‌ شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.