کد خبر : 16137 / /
/

نشریه «سان» خبر داد، فرزند فردی رینکن، ستاره سابق تیم ملی کلمبیا که هفته گذشته بر اثر جراحات وارد در یک سانحه رانندگی در شهر کالی کلمبیا جان سپرد، خواستار دستگیری مسبب مرگ پدرش شد.

منابع کلمبیایی جزئیات جدیدی درباره سانحه رانندگی منجر به مرگ ستاره سابق تیم ملی این کشور منتشر کردند.

نشریه «سان» خبر داد، فرزند فردی رینکن، ستاره سابق تیم ملی کلمبیا که هفته گذشته بر اثر جراحات وارد در یک سانحه رانندگی در شهر کالی کلمبیا جان سپرد، خواستار دستگیری مسبب مرگ پدرش شد.

روز دوشنبه هفته گذشته بود که خودروی فردی رینکن پس از عبور از چراغ قرمز، با اتوبوسی که از سمت دیگر تقاطع با سرعتی تقریباً زیاد در حال حرکت بود، برخورد شدیدی داشت و سه روز پس از آن حادثه بازیکن سابق رئال مادرید بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت.

در ابتدا اعلام شد که رینکن خود راننده خودرو بوده است. اکنون اما جزئیات بیشتری درباره حادثه منتشر شده که نشان می‌دهد رینکن ۵۵ ساله سرنشین بوده نه راننده و به این ترتیب او قربانی تخلف فردی دیگر شده است.

در همین حال یک‌سری تصاویر تلویزیونی نیز از لحظه برخورد منتشر شده است که نشان می‌دهد شخصی که ظاهراً پشت فرمان خودرو بوده است، پس از وقوع سانحه با گرفتن یک تاکسی از محل متواری می‌شود. دو سرنشین دیگر خودرو هم که دچار جراحاتی جزئی شده بودند به بیمارستان انتقال داده شدند. در این میان بیشتر جراحات به رینکن وارد شد و ضربه‌ای وارده به سر او باعث مرگ مغزی‌اش شد.

لورنا کورتس، یکی از دو سرنشین خودرو که جان سالم به در بردند، به بازپرسان پرونده گفته است که فردی رینکن راننده خودرو بوده است اما خانواده رینکن قویاً این موضوع را تکذیب کرده‌اند.

در یک پیام مستقیم که مخاطب آن هنوز مشخص نیست، سباستین فرزند فردی رینکن گفت: امیدوارم که او واقعیت را بگوید. امیدواریم که خدا خودش عدالت را برقرار کند و دادستانان هم کارشان را انجام دهند. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که پدرم راننده خودرو نبوده است. این موضوع خیال مرا آسوده می‌کند، چون در این مدت به غلط اتهامات فراوانی به پدرم نسبت داده شد اما می‌دانم که حقیقت به زودی مشخص می‌شود.

مراسم خاکسپاری فردی رینکن روز گذشته (شنبه) در شهر کالی برگزار و به همین مناسبت سه روز عزای عمومی در این شهر اعلام شد.

فردی رینکن

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.