کد خبر : 16192 / /
/

سرهنگ شکری می گوید: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیس، در نهایت قاتل در مخفیگاهش طی یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

 

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری قاتل فراری که پدر زن و مادر زن خودش را به قتل رسانده بود، در یکی از روستاهای اطراف ارومیه، خبر داد.

سرهنگ صادق شکری گفت: در پی وقوع تیراندازی منجر به قتل (مادر زن و پدر زن و مصدومیت همسر) در یکی از روستاهای اطراف ارومیه، رسیدگی به آن در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی انتظامی استان قرار گرفت.

سرهنگ شکری می گوید: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیس، در نهایت قاتل در مخفیگاهش طی یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

قتل خانوادگی در ارومیه

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه متهم انگیزه قتل خانوادگی را اختلاف خانوادگی عنوان داشت، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی داده شد.

سرهنگ شکری در پایان با تاکید بر اینکه مردم عزیز همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، گفت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می‌رود شهروندان عزیز نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس، با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.