کد خبر : 16254 / /
/

سرهنگ جمشید محبت‌خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست از اعاده حکم محیط‌بان برومند نجفی خبر داد و گفت: دو روز پیش با اطلاعی که از طریق دیوان عالی کشور پیدا کردیم مشخص شد درخواست اعاده دادرسی ما پذیرفته شده است.

فرمانده یگان محیط زیست از توقف حکم قصاص محیط بان برومند نجفی خبر داد و گفت: درخواست اعاده‌ دادرسی پرونده‌ وی توسط دیوان‌عالی کشور پذیرفته شد و این پرونده جهت رسیدگی‌ مجدد به شعبه‌ هم‌عرض صادر‌کننده‌ رأی بدوی، ارجاع می شود.

سرهنگ جمشید محبت‌خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست  از اعاده حکم محیط‌بان برومند نجفی خبر داد و گفت: دو روز پیش با اطلاعی که از طریق دیوان عالی کشور پیدا کردیم مشخص شد درخواست اعاده دادرسی ما پذیرفته شده است.

 

وی با تأکید بر اینکه طبق این حکم قصاص محیط‌بان برومند نجفی متوقف شده است، ابراز داشت: با ارائه ادله ما به دیوان عالی حکم قصاص این محیط‌بان تغییر کرد  که دوباره در یک شعبه هم‌‌عرض رسیدگی شود.

محبت‌خانی افزود: براساس ادله ارائه شده این قتل شبه‌عمد و براساس خطای محض محیط بان صورت گرفته است.

حکم قصاص محیط بان کرمانشاهی

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست با تأکید بر اینکه با گرفتن رضایت از خانواده مقتول اولویت ما است، گفت:‌در این حادثه جوانی جان باخته و نیروی یگان ما در این موضوع مقصر بوده است، اما از آنجایی که این اتفاق عمدی نبوده، به دنبال این هستیم که از خانواده آن مرحوم رضایت بگیریم.

وی افزود: برای گرفتن رضایت از خانواده فلاحی همچنان موفق به دیدار حضوری نشده‌ام اما با بزرگان کرمانشاه تا به حال در سه سفر به این استان دیدار داشته‌ام.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.