کد خبر : 16379 / /
/

با اعلام مرکز کنترل ترافیک ایستگاه راه‌آهن مشهد مبنی بر فوت یک مسافر زن در قطار کرمان به مشهد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارکنان انتظامی و آگاهی پلیس راه‌آهن خراسان قرار گرفت.

فرمانده پلیس راه‌آهن پلیس پیشگیری انتظامی کشور از کشف ۲۳ بسته تریاک از معده مسافر زن قطار کرمان ـ مشهد خبر داد.

سردار حشمت‌اله ملکی با اعلام خبر کشف تریاک از جسد قاچاقچی فوت شده در قطار کرمان ـ مشهد ، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با اعلام مرکز کنترل ترافیک ایستگاه راه‌آهن مشهد مبنی بر فوت یک مسافر زن در قطار کرمان به مشهد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارکنان انتظامی و آگاهی پلیس راه‌آهن خراسان قرار گرفت.

فرمانده پلیس راه‌آهن پلیس پیشگیری انتظامی کشور افزود: پس از ورود قطار به ایستگاه راه‌آهن مشهد بلافاصله مأموران این پلیس با همراهی کارکنان اورژانس در کوپه مسافر فوت شده با هویت معلوم حاضر شده و پس از بررسی‌های اولیه، کارشناسان اورژانس علت فوت را ایست قلبی اعلام کردند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس راه‌آهن با مشاهده وضعیت غیرعادی جسد، به چگونگی و علت فوت مسافر زن مشکوک شدند، ادامه داد: با بررسی سوابق فرد مورد نظر مشخص شد وی از جمله مسافران کثیرالسفری است که تنهایی سفر می‌کند و دارای سابقه حمل مواد مخدر است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به وضعیت ظاهری، مشاهدات میدانی و اظهارات هم‌کوپه‌ای وی مبنی بر وضعیت نامساعد جسمی و روحی فرد متوفی تا نزدیکی مقصد، شک مأموران پلیس راه‌آهن درباره علت فوت و احتمال بلع و باز شدن مواد مخدر داخل معده تشدید و  جسد برای بررسی بیشتر با هماهنگی لازم به مرکز پزشکی قانونی استان خراسان رضوی برای بررسی بیشتر منتقل شد.

ملکی خاطرنشان کرد: در کالبدشکافی صورت گرفته بیش از یک کیلوگرم تریاک در 34 بسته آب‌بندی شده از داخل معده زن متوفی خارج و ضمن مشخص شدن علت مرگ این قاچاقچی سابقه‌دار، مواد مکشوفه تحویل مراجع ذیصلاح شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.