کد خبر : 16380 / /
/

ثبت نام در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در سه بازه زمانی ۳۰ بهمن تا ۱۰ اسفند ۱۴۰۰، ۲۱ تا ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ و ۴ و ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ صورت گرفته است.

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ می توانند تا ساعت 24 امشب نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در روزهای پنجم و ششم خردادماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.

ثبت نام در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در سه بازه زمانی ۳۰ بهمن تا ۱۰ اسفند ۱۴۰۰، ۲۱ تا ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ و ۴ و ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ صورت گرفته است.

با توجه به درخواست داوطلبان مهلت ثبت نام و ویرایش در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ برای بار سوم تمدید شد و داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ نسبت به ثبت نام اقدام کنند. این داوطلبان همچنین می‌توانند نسبت به ثبت نام جدید یا ویرایش یا تکمیل مدارک در زمان یاد شده اقدام کنند.

افرادی که قبلاً کد پیگیری پرداخت موفقیت آمیز را دریافت کرده؛ ولی موفق به ثبت نام نشده‌اند، در مدت تمدید، برای ثبت نام مطابق بند ٢-٣ صفحه ٢٨ دفترچه راهنمای ثبت نام با وارد کردن کد ملی بقیه مراحل را انجام دهند. پس از اتمام ثبت نام و ویرایش، به هیچ عنوان اطلاعات ثبت نام، رشته امتحانی و حوزه امتحانی تغییر نخواهد کرد. در طول مدت زمان ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات ثبت شده (به جز کد ملی) امکانپذیر است.

داوطلبان پس از اتمام ثبت نام نهایی و قبل از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش، از فرم ثبت نام پرینت گرفته شده و تمام اطلاعات را بررسی کنند تا در صورت لزوم تصحیح و کامل شود. لازم است این فرم پس از اتمام ثبت نهایی، برای ارائه در مواقع لزوم نگهداری شود.

داوطلب دانشجوی سال آخر باید برای اعلام معدل خود، طبق مفاد صفحه ٣١ دفترچه راهنمای ثبت نام عمل کند.

نظر به اینکه برخی از داوطلبان بعضی از اطلاعات خود را از جمله آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه، معدل و… را اشتباه درج کرده‌اند می‌توانند در این مرحله تصحیح کنند. تاکید می‌شود در صورت فراموشی کد رهگیری، این کد فقط به آدرس ایمیل یا تلفن همراه مندرج در فرم ثبت نام ارسال می‌شود؛ لذا در صحیح وارد کردن این اطلاعات دقت شود.

افرادی که کد ملی خود را اشتباه وارد کرده‌اند یا کد ملی اعلام شده برای پرداخت هزینه، متفاوت از کد ملی داوطلب است، به دلیل نبد امکان تصحیح کد ملی، باید مجدداً پرداخت هزینه را انجام داده و ثبت نام کنند.

هزینه‌های پرداخت شده ثبت نام به هیچ عنوان قابل مسترد شدن نیست. 

ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir انجام می‌شود.

هزینه ثبت نام در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ برای هر نوبت امتحانی مبلغ یک میلیون و ۲۵۰ هزار ریال (۱۲۵ هزار تومان) و مبلغ ۱۲ هزار ریال (هزار و ۲۰۰ تومان) برای ارسال پیام کوتاه آزمون است.

در صورتی که بر اساس صلاحدید مراجع تصمیم گیرنده، مقرر شود ثبت نام مجدد برای افرادی که موفق به ثبت نام در زمان تعیین شده در جدول زمان بندی نشده‌اند، مطابق مصوبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ هیات وزیران هزینه ثبت نام متاخرین، مبلغ یک میلیون و ۶۸۰ هزار ریال (۱۶۸ هزار تومان) و مبلغ ۱۲ هزار ریال (هزار و ۲۰۰ تومان) برای ارسال پیام کوتاه آزمون است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.