کد خبر : 16459 / /
/

این را بدانید که هر زنی می تواند با تیپ خاصی از مردان رابطه قوی و هماهنگ داشته باشد فقط کافی است دریابید که کدام نوع مرد برای شما بهترین است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در این تست یک مرد را از روی عکس انتخاب کنید

 

به گزارش گروه ترجمه رکنا،بسیاری از زنان اغلب از این که چرا نمی توانند با یک مرد ازدواج مناسبی داشته باشند در عذاب هستند ، حتی اگر آن مرد فردی نامناسب باشد . این را بدانید که هر زنی می تواند با تیپ خاصی از مردان رابطه قوی و هماهنگ داشته باشد فقط کافی است دریابید که کدام نوع مرد برای شما بهترین است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در این تست   یک مرد را از روی عکس انتخاب کنید

مرد 1

 احساس عدم توجه از سوی یک مرد شما را دمدمی مزاج و عصبی می کند که به نوبه خود به تدریج رابطه را بدتر و سرکوب می کند. برای این که احساس کنید مورد علاقه و دوست داشتنی هستید، باید مردی را انتخاب کنید که بتواند مسئولیت شما را بپذیرد، همچنین بتواند تمام مشکلات شما را حل کند و حتی پوچ ترین خواسته را برآورده کند. قابل اعتماد بودن، اعتماد به نفس و برخی اظهارات مستبدانه این مرد در مورد رفتارتان به شما این امکان را می دهد که یک رابطه طولانی و با عشق داشته باشید چرا که با خوشحالی خواسته های او را برطرف خواهید کرد و حتی گاهی مانند یک دختر که مطیع پدرش است با او رفتار می کنید.

مرد 2

از آن دسته زن هایی هستید که دوست دارید از شما اطاعت شود ، تمام وقت آزاد خود را صرف عزیزانتان می کنید و معتقدید که همه به حمایت شما احتیاج دارند . در پشت فداکاری و شکیبایی شما، میل ناخودآگاهی نهفته است که عزیزانتان را تحت سلطه خود دربیاورید و به یک مرجع انکارناپذیر برای آن ها تبدیل شوید.

شریک ایده آل برای شما مردی است که با کمال میل موقعیت مسلط زن را در خانواده می پذیرد و حاضر است حتی در کوچکترین جزئیات از او اطاعت کند.

مرد 3

مردان شما را زنی بسیار جذاب و جاه طلب  می دانند که باید مدام نگرانش باشند . این را بدانید که برای داشتن یک رابطه طولانی و مستحکم باید شرایطی را فراهم کنید مانند مسئولیت پذیری ، احترام متقابل ، زندگی شاد و .... .   چنین رابطه ای تنها با مردی باهوش، با بصیرت و مستقل می تواند برقرار شود که دیدگاه مدرن شما را در مورد یک رابطه عاشقانه بداند.

مرد 4

برای شما بسیار مهم است که اشتراک و یگانگی شریک زندگی خود و همچنین تمایل او به گذراندن هرچه بیشتر زمان با شما را احساس کنید. کمی انعطاف پذیر باشید و طوری رفتار کنید که بیشتر اوقات فراغت خود را بتوانید در کنار یکدیگر بگذارنید . در این صورت قادر خواهید بود با یک مرد مستقل رابطه طولانی مدت برقرار کنید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.