کد خبر : 16464 / /
/

پراید ۱۳۱ نیز یا دو میلیون تومان افزایش به قیمت ۱۷۶ میلیون تومان رسید.

قیمت پراید دوباره افزایش یافت. قیمت پراید سه میلیون افزایش داشت. قیمت پراید و خودروهای دیگر با تغییراتی همراه بوده است. قیمت پراید 131 به 176 میلیون رسیده است. برای اطلاع از جزئیات قیمت پراید با این خبر همراه باشید.

جدیدترین قیمت پراید چند؟

قیمت خودرو صفر داخلی در روز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ با توجه به آمارها و قیمت روزانه سایت دیوار با تغیراتی همراه است.

قیمت پراید

قیمت خودرو صفر داخلی امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ در بازار ایران به شرح زیر است:

افزایش قیمت پراید امروز 8 اردیبهشت

خودروی پراید ۱۱۱ سه میلیون تومان افزایش قیمت داشت و به ۲۰۲ میلیون تومان رسید.

پراید ۱۳۱ نیز یا دو میلیون تومان افزایش به قیمت ۱۷۶ میلیون تومان رسید.

خودروی دنا پلاس اتوماتیک مدل  ۱۴۰۱ نسبت به روز گذشته چهار میلیون تومان افزایش قیمت داشت. این خودرو هم‌اکنون در قیمت ۴۹۹ میلیون تومان در بازار خودروی کشور موجود است. اما دنا معمولی ۱۴۰۱ به ۳۸۶ میلیون تومان رسید.

نرخ خودرو تیبا هاچ بک پلاس به ۲۱۳ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۶ تیپ دو با چهار میلیون افزایش، به قیمت ۳۰۹ میلیون رسید. پژو ۲۰۶ تیپ پنج با افزایش قیمت ۱۲ میلیونی نسبت به دیروز، به ۳۴۷ میلیون تومان رسید.

خودرو پژو پارس اتوماتیک نیز به ۴۴۵ میلیون تومان رسید.

اما خودروی تارا اتوماتیک با دو میلیون افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، به قیمت ۵۸۷ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو در بازار همچنان با نوساناتی همراه است. کارشناسان معتقدند این افزایش قیمت در آینده نیز ادامه‌دار خواهد بود.

بابک صدرایی، کارشناس صنعت خودرو گفت: اگر مذاکرات وین به نتیجه نرسد و قیمت دلار نیز ثبات پیدا نکند، قیمت همه اقلام افزایش می‌یابد.

او توضیح داد: با افزایش لجام گسیخته تورم هزینه‌های تولید، خدمات و حمل و نقل افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه قیمت‌ها نیز در آینده افزایشی می‌شود.

قیمت در بازار ایران خودرو با نرخ دلار حرکت کرد 

​ورود دلار به کانال 28 هزار تومان موجب شد تا در میان پرتیراژهای ایران خودرو امروز 3 خودرو رشد قیمت را تجربه کنند.

قیمت در بازار ایران خودرو با نرخ دلار حرکت کرد + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ براساس ارزیابی بازار امروز «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» و «پژو 207 دنده ای» در بازار رشدی یک میلیون تومانی داشته اند. به گفته فعالان بازار خودرو نوسان قیمت دلار موجب شده تا قیمت خودرو هر روز به یک سمت برود و این سردرگمی موجب شده تا خریداران بیش از پیش از بازار فاصله بگیرند.

از سوی دیگر شکل انتظاری که بازار به خود گرفته موجب شده تا قیمت خودرو با کمترین واکنشی در بازار تغییر قیمت داشته باشد و آنچه مسلم است این تغییر بر نگاه خریداران اثرگذار است.

 قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

براساس ارزیابی ها امروز در بازار شاهد رشد یک میلیونی قیمت «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» و «پژو 207 دنده ای» بوده ایم.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز در میان خانواده پژو 207 «پژو 207 دنده ای» با افزایش یک میلیونی 391 میلیون تومان دست به دست شد و قیمت «پژو 207 شقف شیشه ای» نیز بدون تغییر 402 میلیون تومان قیمت خورد.

همچنین براساس ارزیابی های صورت گرفته «دنا معمولی» با افزایش یک میلیونی در بازار  386 میلیون تومان در بازار معامله شد و «دنا پلاس توربو اتومات» نیز 492 میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمتی نداشت. «رانا پلاس» هم تغییری در بازار نداشت و  333 میلیون به فروش رسید.

از سوی دیگر براساس ارزیابی بازار امروز خانواده سمند هم افزایش قیمت داشت و هم با  ثبات در بازار عرضه شدند و با این شرایط «سمند LX» در بازار امروز 283 میلیون تومان قیمت خورد و «سمند LX با موتورEF7 » هم323 میلیون تومان در بازار عرضه شد و تغییر قیمتی نداشتند.  اما امروز «سمند سورن پلاس» رشد یک میلیونی قیمت داشت و در بازار 329 میلیون تومانی شد.

کلیات طرح واردات مشروط خودرو تصویب شد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن از تصویب کلیات طرح واردات خودرو به شرط صادرات خودرو، قطعه و خدمات نیروی محرکه در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

عزت‌الله اکبری تالارپشتی درباره تصویب کلیات کلیات طرح واردات خودرو در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طرح واردات خودرو به شرط صادرات خودرو، قطعه و خدمات نیروی محرکه در جلسه امروز  مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب و برای بررسی بیشتر جزئیات آن به کمیسیون های تخصصی مجمع ارجاع شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.