کد خبر : 16508 / /
/

41 هواپیمای جنگی و شناسایی پهپاد این رژیم غاصب از سر شب تا صبح مشغول شناسایی این پهپادها بودند، اما نتوانستند کاری کنند.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: چند ماه قبل خبری به این رژیم رسید که دو پهپاد ناشناس به‌سمت سرزمین اشغالی در حرکت است، ۴۱ هواپیمای جنگی و شناسایی پهپاد این رژیم از سرشب تا صبح مشغول شناسایی این پهپادها بودند، اما نتوانستند کاری کنند.

 سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی با بیان اینکه باید آبروی این رژیم جنایت کار را برد، افزود: چند ماه قبل خبری به این رژیم رسید که دو پهپاد ناشناس به سمت سرزمین اشغالی در حرکت است، 41 هواپیمای جنگی و شناسایی پهپاد این رژیم غاصب از سر شب تا صبح مشغول شناسایی این پهپادها بودند، اما نتوانستند کاری کنند.

بعد به مردم سرزمین خود دروغ گفتند که رزمایش برگزار کرده اند. این در حالی است که باید مردمی بودند و حداقل جواب مردم خود را می دادند، حزب الله قهرمان یک هواپیمای بدون سرنشین خود را حدود 100 کیلومتر داخل سرزمین اشغالی فرستاد تا دور بزند و فیلم و عکس بگیرد و برگردد، در حالی که رژیم مدعی بود اگر پشه ای در آسمان سرزمین اشغالی حرکت کند، آن را خواهد زد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.