کد خبر : 16570 / /
/

طبق شبیه سازی کامپیوتری در برنامه 60 دقیقه چنل وان {به گفته کارشناسان این برنامه} از کالینینگراد در روسیه فقط 106 ثانیه طول خواهد کشید تا بمب اتمی به برلین بخورد و همه چیز و همه کس را نابود کند.

 

در یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی روسیه نحوه حمله اتمی پوتین به سه شهر لندن، پاریس و برلین در 200 ثانیه شبیه سازی شده و تاکید شد هیچ کس زنده نخواهد ماند.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از دیلی میل، طبق شبیه سازی کامپیوتری در برنامه 60 دقیقه چنل وان {به گفته کارشناسان این برنامه} از کالینینگراد در روسیه فقط 106 ثانیه طول خواهد کشید تا بمب اتمی به برلین بخورد و همه چیز و همه کس را نابود کند.

همچنین پاریس در عرض 200 ثانیه و لندن در عرض 202 ثانیه برای همیشه نابود خواهند شد.

الکسی ژوراولیوف رئیس حزب ملی گرای رودینا در برنامه روز پنجشنبه گفت با یک موشک sarmat مجهز به کلاهک اتمی کل جزایر بریتانیا نابود شده و هیچ کس زنده نخواهد ماند.

سپس نقشه‌ای نشان داده شد که به نظر می‌رسید موشکها از کالینینگراد، جایی نزدیک لهستان، لیتوانی و دریای بالتیک به سوی اروپای غربی شلیک شده و قادرند در 106 ثانیه به برلین، 200 ثانیه به پاریس و 202 ثانیه به لندن برسند.

گفتنی است در پاسخ به حمایت نظامی غرب از اوکراین، پوتین به ارتش دستور داد تا شیطان دوم {Sarmat} را آزمایش کنند.

پوتین هفته گذشته به کشورش بالید که موشک‌های مافوق صوتش از تمامی سیستم‌های دفاعی غرب عبور کرده و تا پاییز قادر به حمله به انگلیس خواهند شد.

وزیر دفاع انگلیس معتقد است پوتین در روز 9 ماه می و در رژه معروف اعلام بسیج عمومی برای فشار نهایی به اوکراین و جنگ همه جانبه خواهد کرد.

جنگ اتمی

پوتین

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.