کد خبر : 16713 / /
/

یکی از برنامه‌های تولیدی و تازه که پیش از عیدفطر درباره‌اش گفته و در رسانه‌ها روی آن مانور داده شد، برنامه «یه عید حسابی» بود

فرهیختگان نوشت: بیگانگی سازندگان «یه عید حسابی» با خلاقیت و تکیه‌شان روی همان فرمول‌های قبلی نشان داد که چگونه می‌توان یک برنامه ناموفق دیگر، در بهترین زمان آنتن تلویزیون، ساخت و پخش کرد.

یکی از برنامه‌های تولیدی و تازه که پیش از عیدفطر درباره‌اش گفته و در رسانه‌ها روی آن مانور داده شد، برنامه «یه عید حسابی» بود؛ برنامه‌ای ترکیبی با اجرای جواد رضویان و لاله صبوری که کپی ضعیفی از برنامه‌های ترکیبی شبکه پنجم سیما در اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ بود.

حرف‌های کلیشه‌ای و بی‌اثر در قامت نصیحت که از دل متن‌های ضعیف و تکراری می‌آمد و میهمان‌هایی که پیش از این در انواع برنامه‌ها حضور داشتند و حرف تازه‌ای نداشتند و حتی ایده پشت‌صحنه فرمایشی و ایجاد حاشیه‌های مصنوعی مانند داد و بیداد حمید لولایی در پشت صحنه هم نتوانست مخاطبان را پای این برنامه بنشاند.

ادعای سازندگان «یه عید حسابی» این بود که اگر با مخاطبان صادق باشیم می‌توانیم با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم؛ اما در عمل، بیگانگی با خلاقیت و تکیه روی همان فرمول‌های قبلی نشان داد که چگونه می‌توان یک برنامه ناموفق دیگر در بهترین زمان آنتن تلویزیون ساخت و پخش کرد.

«یه عید حسابی» عنوان ویژه برنامه شبکه نسیم در این ایام تعطیلات عید فطر بود که از دوشنبه ۱۲ تا جمعه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۲۰:۱۵ از این شبکه پخش شد. این برنامه با اجرای سید جواد رضویان و لاله صبوری تدارک دیده شده بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.