کد خبر : 16736 / /
/

معرفی نشدن مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی باعث شده این باشگاه فرصت زیادی را برای آماده‌سازی تیم‌های پایه خود از دست بدهد.

پرسپولیسی محبوب رسما ماندگار شد؟

به احتمال زیاد نام محسن خلیلی به عنوان مدیر آکادمی پرسپولیس از سوی باشگاه به زودی اعلام خواهد شد.

فوتبال

معرفی نشدن مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی باعث شده این باشگاه فرصت زیادی را برای آماده‌سازی تیم‌های پایه خود از دست بدهد.

در حالی که بسیاری از تیم‌های باشگاهی در رده پایه عضوگیری و تمرینات خود را آغاز کرده‌اند اما همچنان وضعیت تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس نامشخص است و مشخص نیست چه زمانی تصمیم‌گیری قطعی برای انتخاب مدیر آکادمی صورت خواهد گرفت.

این در حالی است که نام پیشکسوتان زیادی برای دراختیار گرفتن پست مدیریت آکادمی پرسپولیس مطرح شده بود اما تعلل باشگاه پرسپولیس برای انتخاب مدیر آکادمی باعث شده این باشگاه دیرتر از سایر رقبای خود بتواند کار را آغاز کند.

 

اگرچه به نظر می رسد هیات مدیره باشگاه برای ادامه همکاری با محسن خلیلی به تفاهم رسیده و قرار است امسال نیز خلیلی کار خود را در آکادمی ادامه دهد اما ملاحظات رضا درویش در رویارویی با پیشکسوتانی که خواهان در اختیار گرفتن آکادمی بوده اند، باعث تعلل او در معرفی نام خلیلی شده است. تعللی که می تواند باز هم مثل چند فصل گذشته باعث عقب افتادن تیم های پایه پرسپولیس از سایر رقبا شود.

به هر روی در حالی که تیم های دیگر کار خود را آغاز کرده اند، تیم‌های پایه پرسپولیس فرصت زیادی برای انتخاب سرمربی، جذب بازیکن و آماده‌سازی از دست داده‌اند و در صورت ادامه این مساله این باشگاه قادر نخواهد بود بازیکنان باکیفیت را جذب کند چرا که این بازیکنان راهی تیم‌های دیگر خواهند شد.

حالا باید منتظر بود و دید بالاخره رضا درویش طی روزهای آینده نام محسن خلیلی را به عنوان مدیر آکادمی اعلام خواهد کرد یا نه.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.