کد خبر : 17019 / /
/

بازار ارز تهران روز گذشته شاهد پیشروی اسکناس آمریکایی بود.

عبور دلار از محدوده 30 هزار و 200 تومان انتظارات صعودی را در بین معامله گران افزایش داد و در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت دلار تا 30 هزار و 650 تومان بالا رفت. برخی از تحلیلگران معتقدند با شکست محدوده 30 هزار و 800 تومان خریداران جدید وارد بازارخواهند شد.

بازار ارز تهران روز گذشته شاهد پیشروی اسکناس آمریکایی بود. قیمت دلار دیروز از کانال 29 هزارتومان به سمت مرز 30 هزار تومان حرکت کرد و نرخ دلار در ساعات پایانی معاملات نقدی روز گذشته بر روی 30 هزار و 330 تومان قرار گرفت. 

رشد دلار در بازار شبانه

عبور دلار از  محدوده  30 هزار و 200 تومان انتظارات صعودی را در بین معامله گران افزایش داد و در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت دلار تا 30 هزار و 650 تومان بالا رفت.  برخی از تحلیلگران معتقدند با شکست محدوده 30 هزار و 800 تومان خریداران جدید  وارد بازارخواهند شد. 

به عقیده برخی از معامله گران افزایش قیمت دلار در روزهای اخیر واکنش بازار ارز به اوضاع کشور بوده است.  برخی دیگر باور دارند بازارساز به دنبال آن است که ذخایر ارزی خود را با بالاترین قیمت ممکن به فروش برساند. این گروه باور دارند که بازارساز طی روزهای آتی با افزایش عرضه خود مانع از رشد دلار خواهد شد و افزایش روزهای اخیر را تحت تاثیر تغییر شرایط بنیادی نمی دانند. 

از طرفی هم نرخ حواله درهم همچنان بالای محدوده حساس 8 هزار و 300  تومان قرار دارد و همین امر  زمینه ساز رشد دلار در بازار  شده است. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.