کد خبر : 17294 / /
/

ریچارلیسون جواب انتقادات کرگر را داد. وقتی اسم من را به دهان می‌آوری دهانت را بشور +عکس به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از انتقادات کرگر از ریچارلیسون و اتهام تمارض به او در جریان دربی مرسی‌ساید،‌ ریچارلیسون در توییتر خود با طعنه و پرخاش خطاب به مجری لیورپول فوتبال نوشت: وقتی درباره من صحبت می‌کنی دهانت را بشور! من و اورتون برای تو احترامی قائل نیستیم! وقتی اسم من را به زبان می‌آوری دهانت را بشور!/عکس کرگر اما نسبت به این توییت بی‌تفاوت نبود و نوشت: در واقع از این پاسخ خوشم آمد. اگر زمانی که من بازیکن بودم توییتر وجود داشت، من هم خطاب به مجیان این حرف را بیان می‌کردم! وقتی اسم من را به زبان می‌آوری دهانت را بشور!/عکس در خلال بگو مگوی این دو، گری نویل هم وارد معرکه شد و با توجه به شوخی‌هایی که با کرگر دارد با ابراز هم‌دردی با ریچارلیسون بابت حرف‌های کرگر نوشت: تو را درک می‌کنم!

ریچارلیسون جواب انتقادات کرگر را داد.

پس از انتقادات کرگر از ریچارلیسون و اتهام تمارض به او در جریان دربی مرسی‌ساید،‌ ریچارلیسون در توییتر خود با طعنه و پرخاش خطاب به مجری لیورپول فوتبال نوشت: وقتی درباره من صحبت می‌کنی دهانت را بشور! من و اورتون برای تو احترامی قائل نیستیم!

کرگر اما نسبت به این توییت بی‌تفاوت نبود و نوشت: در واقع از این پاسخ خوشم آمد. اگر زمانی که من بازیکن بودم توییتر وجود داشت، من هم خطاب به مجیان این حرف را بیان می‌کردم!

در خلال بگو مگوی این دو، گری نویل هم وارد معرکه شد و با توجه به شوخی‌هایی که با کرگر دارد با ابراز هم‌دردی با ریچارلیسون بابت حرف‌های کرگر نوشت: تو را درک می‌کنم!

ریچارلیسون

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.