کد خبر : 17502 / /
/

حرف های رئیس سازمان صداوسیما در دانشگاه صنعتی شریف، بی تردید با واکنش های دانشجویان نخبه و پرسشگر این جامعه شریف مواجه خواهد شد؛

پیمان جبلی رییس سازمان صداوسیما به‌صورت مستقیم به گفت‌وگو با دانشجویان دانشگاه شریف نشست و بحث او با چهره های علمی به ماجرای فردوسی پور هم کشیده شد.

حرف های رئیس سازمان صداوسیما در دانشگاه صنعتی شریف، بی تردید با واکنش های دانشجویان نخبه و پرسشگر این جامعه شریف مواجه خواهد شد؛

نخستین مطالبه عمومی از رئیس سازمان، پاسخ به سوالی پیش پا افتاده است که جوابی به آن داده نمی‌شود؛ مجری برنامه ای که سال های سال، پربیننده برنامه تاریخ تلویزیون ایران را اداره کرد و بیش از ٢٠ سال هم دوام آورد، از کدام چارچوب ها خارج شد؟

مگر ملاک در جامعه، مقبولیت عمومی و محبوبیت؛ حتی میان مسولان تصمیم ساز نیست؟

رئیس صداوسیما، شفاف حرفش را نمی‌زند؛ گره کار واقعا کجاست؟ پیمان جبلی که خود را بی تقصیر در این ماجرا از نظر «مقطع زمانی» می‌داند، با گفتن این جمله که با «کلید طلایی من هم این ماجرا ختم به خیر نمی‌شود» فقط یک پیام پنهان را مخابره می‌کند و گره ای ازاین کلاف سردرگم باز نمی‌شود.

یعنی در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان صنعتی شریف با رئیس سازمان صداوسیما نیز بحث هایی بی سرانجام شکل می‌یرد و در نهایت معلوم نمی‌شود مشکل اصلی چیست؛ گره کار کجاست؟

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.