کد خبر : 17509 / /
/

شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، نرخ برابری دلار در برابر ارز امارات را ۳٫۶۷ اعلام کرده که نسبت به روزهای گذشته تغییری نداشته است.

قیمت درهم امروز شنبه هفتم خرداد ۱۴۰۱ نوساناتی دارد. در مدت اخیر، روند بازار درهم چگونه بوده است؟

قیمت درهم امارات امروز شنبه هفتم خرداد ۱۴۰۱، در سامانه سنا، با ۰٫۳۶ درصد افت، ۶۹۲۵ تومان ثبت شده است. عملکرد این ارز، در یک سال اخیر با ۱۳٫۵۸ رشد، در شش ماه گذشته با ۶٫۰۲۸ درصد افت و در یک ماه اخیر نیز با ۱٫۰۳۸ درصد افت همراه بوده. همچنین درهم در یک هفته گذشته ۰٫۷۷ درصد افت داشته است.

شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، نرخ برابری دلار در برابر ارز امارات را ۳٫۶۷ اعلام کرده که نسبت به روزهای گذشته تغییری نداشته است.

عملکرد دلار در برابر ارز ملی امارات، در یک سال اخیر ۰٫۰۲۴، در شش ماه گذشته ۰٫۰۲۱ درصد و همچنین در یک ماه اخیر ۰٫۰۱۰ رشد داشته است. همچنین عملکرد دلار در برابر درهم در یک هفته گذشته تغییر چندانی نکرده است.

قیمت درهم در بانک مرکزی

از سوی دیگر، بانک مرکزی قیمت ارز ملی امارات (بانکی) را بدون تغییر نسبت به روزهای گذشته، ۱۱۴۳ تومان اعلام کرده است.

قیمت درهم یکی از متغیرهای موثر در قیمت دلار در بازار آزاد ایران است و می‌تواند بر روند افزایشی یا کاهشی آن اثر بگذارد.

درهم یکای پول کشور امارات متحده عربی است. کد ایزو ۴۲۱۷ که برای این ارز در نظر گرفته شده‌، AED است، اما در متون غیررسمی از علامت اختصاری DH یا DHs نیز استفاده می‌‌شود. هر درهم برابر با ۱۰۰ فلس است (ویکی‌پدیا).

آخرین اخبار از تحولات بازارها را در صفحه گزارش بازارهای تجارت‌نیوز بخوانید.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.