کد خبر : 17733 / /
/

بازار سکه روز گذشته بار دیگر به جنب و جوش افتاد تا فلز گران بهای داخلی به سمت کانال 15 میلیون تومان حرکت کند. سکه بازان روز گذشته با سیگنال صعودی اسکناس آمریکا خوشبین وارد بازار سکه شدند.

 

از نظر تحلیلگران بازار در صورتی که اسکناس آمریکایی در بازار امروز آرایش صعودی به خود بگیرد و فلز زرد داخلی بتواند بالای 15 میلیون و 200 هزار تومان تثبیت بدهد این امر می تواند موج جدیدی از خریداران را وارد بازار سکه کند و احتمال جهش سکه به سمت کانال 16 میلیون تومان وجود خواهد داشت.

 بازار سکه روز گذشته بار دیگر  به جنب و جوش افتاد  تا فلز گران بهای داخلی به سمت کانال 15 میلیون تومان حرکت کند.  سکه بازان روز گذشته با سیگنال صعودی اسکناس آمریکا خوشبین وارد بازار سکه شدند.

قیمت هر قطعه سکه امامی عصر دیروز با 15 میلیون  و 60 هزار تومان معامله شد . این قیمت در مقایسه با قیمت سه شنبه 60 هزار تومان افزایش را نشان می دهد.  ارزش ذاتی سکه  13 میلیون و 584 تومان بود که نسبت به قیمت بازار  1 میلیون و 475 هزار تومان فاصله را نشان می دهد. 

پیام شبانه بازار دلار به قیمت سکه

قیمت سکه در بازار پشت خطی شب گذشته با پیام افزایشی اسکناس آمریکایی بار دیگر به پرواز درآمد و تا محدوده 15 میلیون و 120 هزار تومان بالا رفت. از نظر فعالان بازار این امر می تواند نشان دهنده روند صعودی سکه در بازار امروز باشد. 

موج جدید خریداران در بازار  سکه 

از نظر تحلیلگران بازار در صورتی که اسکناس آمریکایی در بازار امروز آرایش صعودی به خود بگیرد و فلز زرد داخلی بتواند بالای 15 میلیون و 200 هزار تومان تثبیت بدهد این امر می تواند موج جدیدی از خریداران را وارد بازار سکه کند  و احتمال جهش سکه به سمت کانال 16 میلیون تومان وجود خواهد داشت. 

از طرفی عده ای دیگر از فعالان بازار با توجه به تعطیلات پیش رو معتقد بودند احتمال اصلاح قیمتی در بازار سکه وجود خواهد داشت. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.