کد خبر : 17880 / /
/

ساعت کاری ادارات در ایلام تغییر کرد.

برنامه دولت برای مدیریت مصرف برق تغییر ساعات ادارات است؛ تغییر ساعت کاری ادارات در ۱۰ استان اجرایی شده و در سایر استان‌های کشور نیز اجرایی خواهد شد.

 ساعت کاری ادارات در ایلام تغییر کرد.

به نقل از ایسنا، معاون توسعه و مدیریت منابع استاتداری ایلام از تغییر ساعت شروع و پایان کار دستگاه‌های اداری شهرستان‌های استان به منظور مدیریت مصرف حامل‌های انرژی خبر داد.

«ناصر نجفی» اظهار کرد: ساعت کاری ادارات در شهرستان‌های مهران و دهلران ، دره شهر، آبدانان، بدره و سیروان از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۳ و ساعت کاری سایر شهرستان‌های استان از جمله ایلام از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۴ ظهر تعیین شده است.

وی با بیان اینکه این مصوبه از امروز سه‌شنبه، ۱۷ خرداد تا ۱۵ شهریور لازم‌الاجرا است، گفت: این تغییر ساعت کاری شامل دستگاه های امدادی، عملیاتی و خدماتی نمی‌شود و شیوه و ساعت فعالیت آنها به مانند گذشته ادامه دارد.

نجفی با تاکید بر اینکه این تغییر ساعت فعالیت ادارات بر اساس مصوبه هیات وزیران و به منظور کاهش مصرف برق صورت گرفته است ، از مدیران و کارکنان دستگاه‌های مختلف خواست مدیریت در مصرف برق ادارات در مدت ساعات فعالیت اداری حداقل به ۳۰ درصد و در زمان تعطیلی و پایان کار ادارات به ۶۰ درصد مدت مشابه سال قبل برسد.

جزئیات جدید از تغییر ساعات ادارات را بخوانید. تسنیم در جدولی جزئیات تغییرات ساعات ادارات ۱۱ استان را منتشر کرده است.

تسنیم به نقل از استانداری البرز نوشته است، کاوه حدادپور با اشاره به برنامه دولت برای مدیریت مصرف برق، اظهار داشت: ظرف دو روز آینده جلسه ای برای تعیین تکلیف این موضوع برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تغییر ساعت کاری ادارات نقش موثری در کاهش مصرف برق خواهد داشت، خاطر نشان کرد: در صورت تصویب این موضوع، ساعت کاری ادارات البرز از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

معاون استاندار البرز عنوان کرد: تغییر ساعت کاری ادارات در ۱۰ استان اجرایی شده و در سایر استان‌های کشور نیز اجرایی خواهد شد.

حدادپور با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه هیئت وزیران کلیه دستگاه‌های اجرایی باید مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته سی درصد در ساعات اداری کاهش دهند. یادآور شد: موضوعات کاری ما به استان تهران نزدیک است بنابراین باید درخصوص کاهش ساعت کاری با استانداری تهران نیز مشورت لازم صورت پذیرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.