کد خبر : 18043 / /
/

در بررسی های اولیه مشخص شد راننده خودروی نیسان وانت حامل سوخت، کنترل خودرو را به علت سرعت بالا و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل حجم زیاد سوخت قاچاق در قسمت بار از دست داده و به سمت کامیونی که از روبرو در حال حرکت بوده است، منحرف می شود.

عباس قاسمی فرمانده انتظامی میناب امروز بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در محور «کرگان- میناب» بلافاصله مأموران به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد راننده خودروی نیسان وانت حامل سوخت، کنترل خودرو را به علت سرعت بالا  و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل حجم زیاد سوخت قاچاق در قسمت بار از دست داده  و به سمت کامیونی که از روبرو در حال حرکت بوده است، منحرف می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب با تأکید بر اینکه هیچ گونه تعقیب و گریز و تیراندازی از سوی مأموران در این حادثه رخ نداده است، اظهار داشت: متأسفانه در این حادثه و در شانه جاده، این دو دستگاه وسیله نقلیه با یکدیگر برخورد می کنند که متأسفانه خودروی نیسان و راننده آن بصورت کامل و‌ قسمت کابین کامیون نیز دچار حریق کامل می شود.

فاجعه در نزدیکی هر خودروی شوتی است

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه این حادثه یک تلفات جانی داشته که جوانی ۳۴ ساله می باشد، تصریح کرد: خودروهای شوتی عمدتا با سرعت بسیار بالا تردد می‌کنند و بسیاری از آنها از مسیرهای فرعی برای دورزدن پلیس در جاده‌ها استفاده کرده و لذا زمانی که در سطح جاده‌های اصلی قرار می‌گیرند، بدلیل شرایط روحی و اضطراب حاکم بر جسم و روح آنان، عملا تعادل خودرو را از دست می‌دهند و فاجعه در نزدیکی هر خودروی شوتی است.

این مسئول انتظامی با تأکید بر اینکه پلیس برابر وظیفه ذاتی خود با هرگونه تخلف و هنجارشکنی برابر قانون برخورد می کند، اذعان داشت: رانندگان این خودروها با سرعت بسیار بالا و بدون توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی برای فرار از دست قانون، مسیرها را برای رسیدن به مقصدی که جز تباهی پایانی ندارد طی می کنند که منجر به بروز حادثه های تلخ و ناگوار شده و جان خود و دیگران را به خطر می اندازند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.