کد خبر : 18051 / /
/

یکی از نقاط ضعف دو تیم استقلال و پرسپولیس در فصل گذشته گلزنی و نداشتن مهاجم تمام کننده در دو تیم بود.

 

با تمام شدن فصل و باز شدن پنجره نقل و انتقالات بازار شایعات دوباره مثل همیشه داغ داغ دنبال می‌شود.

یکی از نقاط ضعف دو تیم استقلال و پرسپولیس در فصل گذشته گلزنی و نداشتن مهاجم تمام کننده در دو تیم بود. یکی از گزینه‌هایی که گفته می‌شد با پرسپولیسی‌ها در حال مذاکره است و حتی به توافق نهایی نیز رسیده است. سجاد شهباززاده مهاجم سابق استقلال و فصل گذشته سپاهان بود. سجاد که این فصل شش گل برای سپاهان به ثمر رسانده بود گفته می‌شود از بازیکنان مورد علاقه یحیی گل‌محمدی است و بزودی به جمع سرخ‌پوشان اضافه می‌شود.

اما صبح روز گذشته در چرخشی ۱۸۰ درجه گفته شد شهباززاده در حال مذاکره با استقلال است! شاید هواداران بخوبی به یاد داشته باشند که تابستان گذشته نیز همین آش بود و همین کاسه! مدیر برنامه شهباززاده پس از سر زدن به دفتر باشگاه‌های سرخابی پایتخت و حتی شایعه لژیونر شدن سجاد در نهایت قراردادش را با بندهایی بهتر با سپاهان اصفهان تمدید کرد. حتی شهباززاده پس از تمدید با اصفهانی‌ها گفت در ایران فقط در سپاهان بازی خواهد کرد. اما این روزها صحبت از حضور این بازیکن در دو باشگاه بزرگ پایتخت می‌شود که بسیار عجیب است. البته از اردوی استقلال خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه هیچ علاقه‌ای برای عقد قرارداد با این بازیکن ندارند و حضور شهباززاده در استقلال هرگز محقق نخواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.