کد خبر : 18094 / /
/

با وجود تمام فراز و نشیب ها و حواشی مختلف، پرسپولیس به عنوان نایب قهرمانی در لیگ بیست و یکم رسید.

گفت و گوی گسترش نیوز با پیشکسوت باشگاه پرسپولیس:

وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: منتی بر سر کسی نمی گذارم ولی حق من این برخوردهای بی شرمانه نیست. شرم بر کسانی که به پیشکسوتان دلسوز پرسپولیس اهانت کردند. باشگاه پرسپولیس، شخص یحیی گل محمدی و کادرفنی بدانند که نفرین من پشت سر آن ها خواهد بود.

با وجود تمام فراز و نشیب ها و حواشی مختلف، پرسپولیس به عنوان نایب قهرمانی در لیگ بیست و یکم رسید. قرمزهای پایتخت پیش از شروع فصل چند مهره کلیدی خود را از دست دادند و در فصل نقل و انتقالات نیز موفق به جذب بازیکنانی موثری نشدند.

یحیی گل محمدی برای پر کردن جای خالی احمد نوراللهی به سراغ جذب رضا اسدی رفت ولی این هافبک گران قیمت، نتوانست عملکرد چشمگیری در ترکیب پرسپولیس داشته باشد.

سایر خرید های یحیی مثل بازیکنان خارجی، توفیق آنچنانی نداشته و در لیست مازاد قرار گرفتند. تنها خرید موفق پرسپولیس رامین رضاییان بود که این روزها خبر جدایی او شدت گرفته است.

تجارب لیگ گذشته باعث تغییر در افکار کادرفنی پرسپولیس شده و آن ها تا به امروز خریدهای خوبی را حداقل روی کاغذ انجام داده و هواداران خود را راضی نگه داشته اند. جذب ۳ ملی پوش به نام های علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی و دانیال اسماعیلی فر توسط رضا درویش، موجی از رضایت و امید را در هواداران ایجاد کرده است.

گسترش نیوز برای بررسی آخرین تغییرات در ترکیب پرسپولیس و همچنین کادرفنی این تیم، گفت و گویی با وحید قلیچ پیشکسوت سرخپوشان انجام داده که در ادامه می خوانید.

زمان، عیار مربی جدید را مشخص می‌کند

وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس درباره جدایی فنایی و پیوستن آلین دینکا به این تیم گفت: فقط می توانم بگویم که خاک بر سر این فوتبال که اهمیتی به پیشکسوتان پرسپولیس داده نمی شود. متاسفانه به دنبال کسی که کل ایران را دور زده و پول پارو کرده، می روند ولی سراغی از پییشکسوتان دلسوز نمی گیرند. واقعا برای عاملان این تصمیم متاسف هستم.

او در ادامه خاطرنشان کرد: من به نوبه خود روزی اسم تک تک این افراد خائن را می آورم تا مردم به خوبی آن ها را بشناسند. هواداران پرسپولیس بدانند که به خاطر توهین و بی احترامی های مکرر آقایانی که در راس کار هستند، این حرف ها را می زنم. زمان، عیار مربی خارجی جدید را مشخص می کند و در آینده نزدیک معلوم می شود که کت تن چه کسی است.

به باشگاه استقلال می روم

او درباره تصمیمات اخیر مدیران پرسپولیس در رابطه با تغییرات کادرفنی اظهار کرد: کسانی که در این سال ها به ریاست و مدیریت در پرسپولیس می رسند، ظرفیت این پست و مقام ها را ندارند. این اشخاص خیال می کنند که این جایگاه ها ابدی هستند. من به آن ها مستقیما می گویم که ظلم هیچگاه پایدار نخواهد بود و دستتان بالاخره برای هواداران پرسپولیس رو می شود.

او ادامه داد: من صراحتا به همه اعلام کردم که قصد پیوستن و کمک کردن به استقلال را دارم. دلیل این تصمیم نیز بی مهری و خودخواهی انسان هایی است که پرسپولیس را ارث پدری خود می دانند.

دلیل محبوبیت پیشکسوت پرسپولیس میان استقلالی‌ها

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تصمیم پیوستن به استقلال بیان کرد: صد در صد این تصمیم را نهایی خواهم کرد. به زودی نزد آقای آجورلو می روم و در صورت نیاز به استقلالی ها کمک خواهم کرد. من در گذشته به همکاری با امیر قلعه نوعی بسیار نزدیک بودم که به دلایل غیر فوتبالی، این همکاری منتفی شد.

قلیچ در مورد دلیل علاقه و محبوبیت خود در بین هواداران استقلال به گسترش نیوز گفت: دلیل این موضوع این است که هواداران پرسپولیس نسبت به بنده دچار سوءبرداشت شده و به اشتباه من را دشمن این تیم می دانند. انتقادات من درباره مسائل مختلف، فقط از سر دلسوزی است. همه از این موضوع مطلع  هستند که کسی سابقه من را در درون دروازه پرسپولیس ندارد.

او در ادامه اضافه کرد: متاسفانه در طول این سال ها کسی به حرف ها و نقدهای من اهمیتی نداد. برخی کانال هایی که از سوی افرادی خاص خط گیری می کنند، فضا را علیه من مسموم کردند. در بازی پرسپولیس-هوادار که من به ورزشگاه رفتم، هواداران به من پشت کردند. ولی در جشن قهرمانی استقلال، هواداران این تیم با آغوش باز از من استقبال کردند. در فضای مجازی نیز، زیر پست های من فقط قلب آبی دیده می شود اما در سمت مقابل، پرسپولیسی ها من را فقط بلاک می کنند.  هواداران پرسپولیس باید از این اتفاقات خجالت بکشند و در رفتار خود تجدیدنظر کنند. از محبوبیت بین هواداران استقلال خرسند هستم و دلیل این موضوع حرف های صادقانه و حق گویی بنده است.

این پول های بی زبان از کجا می آید؟

وحید قلیچ در پایان درباره خرید های جدید پرسپولیس و آینده پرسپولیس عنوان کرد: آقایانی که پول برای خرید آب معدنی هم نداشتند، چطور این خریدهای گران قیمت را انجام داده اند؟ این پول های بی زبان و نا‌تمام از کجا می آید؟ هدف مدیران پرسپولیس از این بریز و بپاش ها، خودشیرینی برای هواداران است. من از یک ریال این پول ها نخواهم گذشت و این افراد ریاکار را حلال نمی کنم.

او در این‌باره خاطرنشان کرد: من از موقعیت های طلایی خود، به خاطر پرسپولیس گذشتم. منتی بر سر کسی نمی گذارم ولی حق من این رفتار ها و برخوردهای بی شرمانه نیست. شرم بر کسانی که به پیشکسوتان دلسوز پرسپولیس اهانت کردند. باشگاه پرسپولیس، شخص یحیی گل محمدی و کادرفنی بدانند که نفرین من پشت سر آن ها خواهد بود. امیدوارم که این افراد روز خوش در این فوتبال نبینند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.