کد خبر : 18137 / /
/

بررسی‌های اولیه مأموران حاکی از این بود که یک باند زمین خواری با شناسایی املاک بلا صاحب ابتدا سند آن را جعل کرده و سپس با پرداخت رشوه به متصدیان ادارات مختلف اقدام به رسمی نمودن آن سند می کنند.

ش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر بیان کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده زمین خواری از طریق جعل سند به پلیس امنیت اقتصادی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه مأموران حاکی از این بود که یک باند زمین خواری با شناسایی املاک بلا صاحب ابتدا سند آن را جعل کرده و سپس با پرداخت رشوه به متصدیان ادارات مختلف اقدام به رسمی نمودن آن سند می کنند.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: در ادامه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی- پلیسی موفق به شناسایی چهار کلاهبردار و چهار نفر از کارکنان ادارات مختلف که اقدام به دریافت رشوه کرده بودند شده و با هماهنگی مقام قضائی همه آنها را دستگیر کردند.

سردار محمدیان در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: پلیس امنیت اقتصادی با جدیت در مقابل مجرمان و برهم زنندگان فضای اقتصادی ایستاده و برابر قانون با آن ها برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.