کد خبر : 18161 / /
/

نوسانات کاهشی قیمت دلار در روز دوشنبه ۲۳ خرداد ماه موجب شد تا قیمت سکه امامی به سمت کانال ۱۵ میلیون تومان عقب نشینی کند.

اقتصادنیوز : به باور فعالان بازار سکه، در صورتی که شیب نزولی نرخ دلار تندتر شود این امر می تواند زمینه ساز برگشت قیمت سکه به سطوح پایین تر هم شود.

بازار سکه که در چند وقت اخیر با هیجان افزایش قیمت دلار در حال پیشروی بود  روز گذشته  آرام گرفت. 

نوسانات کاهشی قیمت دلار در روز دوشنبه ۲۳ خرداد ماه موجب شد تا قیمت سکه امامی به سمت کانال ۱۵ میلیون تومان عقب نشینی کند. البته قیمت اونس طلا هم بیش از ۱۷ دلار پایین آمد و این عامل در کنار کاهش قیمت دلار باعث شد قدرت معامله گران کاهشی تقویت شود.

به باور فعالان بازار سکه، در صورتی که شیب نزولی نرخ دلار تندتر شود این امر می تواند زمینه ساز برگشت قیمت سکه به سطوح پایین تر هم شود.

از نظر معامله گران سومین عامل کاهش قیمت سکه امامی را می توان به افت قیمت سکه رفاه ربط داد. دیروز قیمت سکه رفاه با کاهش 360 هزار تومانی به 16 میلیون 20 هزار تومان رسید.

حباب سکه هم که در روزهای گذشته بزرگ شده بود روز گذشته نزدیک به ۳۰۰ هزار تومان پایین آمد و از نظر برخی از تحلیلگران این امر می تواند نشان دهنده کاهش هیجان خریداران باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.