کد خبر : 18236 / /
/

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس اضافه کرد: مریض بدحالی وجود ندارد و تمامی مریض‌های بدحال وضعیت آن‌ها در روز اول مشخص شد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس گفت: طبق بررسی‌هایی که تاکنون انجام شده تعدادی از افراد که مقصر شناخته شدند، بازداشت شدند.

سیداحمد حقانی‌ثانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس در رابطه با آخرین آمار تصادف قطار مسافربری مشهد، طبس و یزد اظهار داشت: این تصادف در حد فاصل ایستگاه مزینو و عباس‌آباد اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه براساس بررسی کمیسیون عمران مجلس و نظر نهایی مرکز پزشکی قانونی آمار کشته‌شدگان ۱۴ نفر بوده است، تصریح کرد: تعداد ۱۲ نفر از یزد و دو نفر از طبس بودند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس با بیان اینکه  در طبس مراسم تشییع این افراد انجام شد، یادآور شد: فوتی‌های شهرستان یزد نیز تشییع شدند.

حقانی‌ثانی با بیان اینکه عموم بستری‌ها در طبس بوده‌اند، ادامه داد: میزان ۹۵ درصد بستری‌ها سرپایی بودند که در همان روز اول مرخص شدند.

وی با بیان اینکه در روز دوم شش نفر مانده بودند، افزود: در روز سوم بعد از حادثه هیچ بستری را در بیمارستان‌های طبس نداشتیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس اضافه کرد: مریض بدحالی وجود ندارد و تمامی مریض‌های بدحال وضعیت آن‌ها در روز اول مشخص شد.

حقانی‌ثانی با بیان اینکه نتیجه نهایی از طرف کمیسیون بررسی سوانح اعلام نشده است، گفت: طبق بررسی‌هایی که تاکنون انجام شده تعدادی از افراد که مقصر شناخته شدند، بازداشت شدند.

وی تصریح کرد: بخشی از کوتاهی مربوط به مسؤول کارگاه، بخشی مربوط به بیل مکانیکی و بخشی مربوط به لکوموتیوران است که منتظر هستیم یک پاسخ قطعی به معاونت استانداری اعلام کنیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.