کد خبر : 18238 / /
/

وقتی ما از گام دوم انقلاب سخن می‌گوییم مهمترین ویژگی آن تمدنی بودن این فراز از انقلاب است و شاخصه اصلی یک تمدن پیشرفته و پیشگام بودن و دارای سبک تفکر و اندیشه و مدیریت بودن است.

تسنیم نوشت: سرلشکر سلامی گفت: امروز هم در جنگ اوکراین کندی حرکت روس‌ها به ضعف در آمادرسانی مربوط است یعنی سیستم آماد همپای عملیات نیست، به همین دلیل خوداتکایی واحدهای کوچک در حد امکان هم باید مورد توجه قرار گیرد.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در اولین همایش سراسری آماد و پشتیبانی دفاعی در گام دوم انقلاب اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: وقتی ما از گام دوم انقلاب سخن می‌گوییم مهمترین ویژگی آن تمدنی بودن این فراز از انقلاب است و شاخصه اصلی یک تمدن پیشرفته و پیشگام بودن و دارای سبک تفکر و اندیشه و مدیریت بودن است.

وی ادامه داد: پس شاخصه اصلی تمدن یعنی ارائه الگو و مدل برای ترسیم هندسه جهان جهت رسیدن به یک حیات وسیع و گسترده و ریشه‌دار است.

فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: برای اینکه این بلوغ و شایستگی برای رسیدن به ترسیم نظم نوین توسط اسلام صورت نگیرد این‌همه برافروختن آتش فتنه‌ها و فشارها علیه انقلاب را می‌بینیم و در حقیقت این یک نبرد برای جلوگیری از ظهور یک تمدن جدید است.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.