کد خبر : 18250 / /
/

امید ابراهیمی هافبک ملی پوش تیم ملی که به تازگی دوباره از سوی اسکوچیچ به اردوی این تیم دعوت شده است یکی از گزینه‌های استقللال برای فصل بعد بود.

امید ابراهیمی هافبک سابق استقلال خبر بازگشت به این تیم را رد کرد.

امید ابراهیمی هافبک ملی پوش تیم ملی که به تازگی دوباره از سوی اسکوچیچ به اردوی این تیم دعوت شده است یکی از گزینه‌های استقللال برای فصل بعد بود. اما این بازیکن در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر شایعه بازگشت به استقلال را رد کرد. او در این خصوص گفت: من در فصل قبل قرارداد ۲ ساله ای را با الوکره امضا کردم. یکی از بهترین فصل‌هایم بود و خودم خیلی راضی بودم. اینکه در تیم احساس خوبی داشتم. ما بهترین نتیجه ۲۰ سال اخیر الوکره را در لیگ کسب کردیم و سوم شدیم.

تا نیمه نهایی امیر کاپ صعود کردیم و حتی به فینال اوردو کاپ رسیدیم. به لیگ قهرمانان آسیا هم راه یافتیم اما این تغییر تقویم باعث شد نتوانیم در فصل بعد حضور نداشته باشیم. اما در کل عملکردمان خیلی خوب بود و راضی بودم.

ابراهیمی در خصوص خبرهای بازگشتش به استقلال گفت: این اخبار شایعه است. تاکنون حتی یک نفر هم با من صحبت نکرده است. حتی اگر کسی صحبت هم بکند، واقعیت این است که شرایط من در اینجا (قطر) خوب است و راضی هستم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.