کد خبر : 18265 / /
/

علیرضا بیرانوند درمورد فسخ قرارداد با آنتورپ و پیوستن به پرسپولیس، همچنین شرایط تیم ملی ایران به نکته‌های زیر اشاره کرد که در ادامه می‌خوانید:

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی درباره بازگشت به پرسپولیس گفت: خودم با باشگاه بلژیکی فسخ کردم و با بخشیدن حق و حقوقم رضایتشان را گرفتم. پرسپولیس مبلغی برای این موضوع پرداخت نکرد.

علیرضا بیرانوند درمورد فسخ قرارداد با آنتورپ و پیوستن به پرسپولیس، همچنین شرایط تیم ملی ایران به نکته‌های زیر اشاره کرد که در ادامه می‌خوانید:

*من باید بازی کنم و در شرایط بازی باشم، به همین دلیل خانه خودم و تیم بزرگ پرسپولیس را انتخاب کردم تا به همدیگر و در نهایت به تیم ملی کمک کنیم.

*خودم با باشگاه بلژیکی فسخ کردم و با بخشیدن حق و حقوقم رضایتشان را گرفتم. پرسپولیس مبلغی برای این موضوع پرداخت نکرد و من یک قرارداد هم با پرسپولیس نوشتم که اگر به تیم دیگری جذب بشوم، درصدی از قرارداد به این تیم می‌رسد.

*استقلالی ها در این فصل زحمات بسیاری کشیدند و رکورد خوبی به دست آوردند. دوست دارم رکورد شکست‌ناپذیری استقلال را در پرسپولیس تکرار کنیم.

*با یحیی صحبت کردم؛ درحال حاضر تیم خوبی دارد و با جذب ۲ یا سه بازیکن دیگر می‌توانیم نتیجه‌های مناسبی بگیریم. هدف اصلی قهرمانی آسیا است و با بازیکنان قرارداد ۲ ساله بسته شد اما قرارداد من ۳ ساله است.

*شاید امید نورافکن دوست داشته باشد به پرسپولیس بیاید ولی چون قراداد دارد، کار سختی است و فکر نمی‌کنم شدنی باشد.

*هرکسی در مورد گروه جام‌جهانی صحبت می‌کند از مقاومت برابر ولز و آمریکا می‌گوید اما هدف اول ما برد انگلیس است و به هیچ وجه نباید مقابل این تیم تسلیم شویم.

*همه اعضای تیم نگران و ناراضی هستند. پشتیبانی‌ها به شدت ضعیف است و حتی پاداش و حقوق بازیکنان و کادر تیم را پرداخت نمی‌کنند و این مسئله حتی در حین کار هم فکرشان را مشغول کرده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.