کد خبر : 18485 / /
/

نرخ رشد قیمت سکه در خرداد ماه 2/ 8درصد تومان شد. این در حالی است که طبق محاسبات به عمل آمده نرخ رشد قیمت دلار در محدوده 24/ 8 درصد بدست آمد.

قیمت سکه روز گذشته در نیمه کانال ۱۵ میلیون تومان معامله شد.

نرخ رشد قیمت سکه در خرداد ماه  2/ 8درصد تومان شد. این در حالی است که طبق محاسبات به عمل آمده نرخ رشد قیمت دلار  در محدوده  24/ 8 درصد بدست آمد.

فاصله ارزش ذاتی سکه نیز با قیمت بازاری آن بیش از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بود و حباب سکه همچنان بالا است.

شرایط پر ریسک در بازار سکه

به باور تحلیلگران فنی تا زمانی که حباب سکه بزرگ است، شرایط برای خرید سکه پر ریسک است. بنابراین معامله گران ترجیح می دهند هیجانی وارد بازار نشوند و بیشتر نظاره گر اتفاقات باشند.

شرط مهم برای کاهش حباب سکه

به باور فعالان بازار یکی از عواملی که می تواند از حباب سکه را کاهش دهد قیمت اونس طلاست. قیمت طلای جهانی هم در روزهای اخیر افت و خیز چشمگیری را ثبت نکرده است.

قیمت سکه به مرز ۱۶ می رسد؟

این دسته از سکه بازان معتقدند در صورتی که فلز گران بهای داخلی به بالای سطح ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برسد این امر می تواند زمینه ساز  ورود سکه به کانال ۱۶ میلیون تومان شود.

حباب سد راه بازار سکه

با این حال به نظر فعالان بازار یکی  از محدودیت های بزرگ در مسیر سکه امامی برای اینکه وارد کانال بالاتر شود،‌حبابی است که پیرامون این فلز گران بها وجود دارد. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.