کد خبر : 18525 / /
/

ساخت پله گرد به دلیل دشواری های بیش از اندازه در طراحی نسبت به سایر مصنوعات فلزی دیگر کمی سخت تر می باشد.

زیبا ترین پله گرد در تهران

ساخت پله گرد به دلیل دشواری های بیش از اندازه در طراحی نسبت به سایر مصنوعات فلزی دیگر کمی سخت تر می باشد.و دلیل این سختی در ساخت به نحوه کار در چند مرحله اصلی برخواهد گشت.اولین مرحله در ساخت پله گرد طراحی نقشه راه پله می باشد مثلا اینکه اگر بخواهیم راه پله گرد فلزی خود را از یک نقطه شروع کنیم.و به یک نقطه مشخص شده ختم کنیم حال مثلا توانستیم این مرحله را به خوبی بر روی نقشه درآوریم با تمامی مشخصات جز به جز آن که این مشخصات می شود همان اندازه پاخور کف پله ها  و ارتفاع آن و سایر جزئیات دیگر

قدم بعدی سازنده پله گرد در مرحله بعد این است که راه پله برای پیمودن این مسیر گردون باید یک سری محدودیت ها را پشت سر بگذارد آیا سازنده می تواند در حین رفع محدودیت ها که همان سرگیری و سر ترسی راه پله یا دیوار و ستون  مزاحم یا حتی دیواری کج باشد. سازنده قادر خواهد بود بدون اینکه آسیبی به ایمنی راه پله وارد شود این محدودیت ها را رفع کند اگر این مرحله را هم پشت سر بگذارد در روی کاغذ یا همان نقشه طراحی نوبت به کار اصلی می رسد یعنی مرحله عملی ساخت پله پیچ ما باید بدانیم که برای پیاده سازی آن طرح چه مقدار باید ورق شاسی را نورد کنیم که آن دور دلخواه  ما را بگیرد.و دقیقا همان مسیری را که ما از او می خواهیم را به درستی طی کند و به همان نقطه اصلی ختم شود با تمامی استاندارد های مورد نظر.

زیبایی شناختی پله گرد:

یک سازنده باید بداند که چه متریالی را با هم ترکیب کند که تاثیر زیبایی بیشتری بر پله گرد ما داشته باشد یا اینکه محل اتصال یا جوشکاری اجزای پله گرد به هم باید به گونه ای باشد.که زشت و زننده نباشد ما دو آهن را می توانیم به وسیله جوش به هم وصل کنیم ولی اینکه چگونه این کار صورت پذیرد که زیبایی حداکثری داشته باشد بسیار مهم است پس اگر فردی تمامی این مراحل را توانست بر روی ساخت راه پله گرد و پله دوبلکس فلزی شما پیاده سازی کند. واقعا محصول بیرون آمده از زیر دست آن استادکار بهترین و زیباترین می باشد اگر دقت کرده باشید گفتم یک نفر باید تمامی این مراحل را بداند نه یک تیم یا گروه چرا این را می گویم به دلیل اینکه شکستن و ارزان کردن قیمت پله گرد چون وقتی شما با یک نفر طرف می شوید.

هم بهتر راجع به مراحل ساخت پله گرد و کلیه هزینه های قیمتی مطلع خواهید شد و هم اینکه بین افراد این مجموعه پاس کاری نخواهید شد.و کارتان هم در وقت مقرر و تعیین شده خودش از قبل انجام می گیرد و از همه مهم تر تجربه نشان داده است به صورت محسوس و آشکاری قیمت پله گرد پایین خواهد آمد.چون در یک گروه یک درصد را مهندس طراحی و یک درصد را سازنده و درصدی را هم نصاب و سایر اجزای دیگر شرکت هر کدام به نوبه خود هزینه های هنگفتی دریافت می کنند.ما نمی گوییم نبرند بلکه حقشان هم است ولی یک نفر که تمامی این مراحل ساخت پله دوبلکس را از بحر است. می تواند با قیمتی ارزان تر از همه جا علی الخصوص شرکت های ساخت پله گرد چند نفر را به دور خود جمع می کند و آموزش های لازم را به تک به تک افراد گروه بدهد که هر کدام به نوبه خود می توانند در ساخت راه پله دوبلکس سهیم باشند ولی با قیمتی بسیار ارزان تر از مجموعه های دیگر.

پله گرد نوربخش:

شاید فکر کنید که این همه آسمان ریسمان به هم بافتم که به پله گرد نوربخش برسم. نه واقعا این طور نیست بلکه هر جا نامی از ما بوده است هیچ گونه نا رضایتی از طرف کارفرما چه در بحث زیبا ترین پله گرد در تهران و یا قیمت و وقت شناسی نبوده است پس کارفرما از یک سازنده چه می خواهد آیا اگر در تهران و دماوند در حال ساخت ویلاهای دوبلکس هستید مگر زیبا ترین پله گرد در تهران را با قیمتی ارزان نمی خواهید.یا اینکه وقت شناسی در کار باب شده است که یک سازنده اگر برای ما کلاس کاری بگذارد و در تحویل پله گرد و پله پیچ وقفه زیادی بیاندازد.حتما بهترین است نه واقعا این طور نیست آن سازنده ای بهترین است که در کوتاه ترین زمان مفید بتواند بهترین کیفیت پله پیچ یا پله معلق را روانه ویلای دوبلکس شما کند.منظور از کیفیت هم بحث زیبایی ظاهری است و هم مراحل ایمنی.

قیمت انواع پله دوبلکس:

پله دوبلکسی را داریم که 12میلیون تومان هزینه صفر تا صد ساخت و نصب و اندازه گیری آن می باشد و هر کسی که در نگاه اول این سازه فلزی را می بیند می گوید مگر می صرفد برای شما ساخت این محصول واقعا اگر ما از ساخت پله پیچ سود نمی بردیم مگر به دنبالش می رفتیم بلکه به دلیل تجربه بالای ما می توانیم پله گرد شما را ابهت ببخشیم.یعنی اینکه سایر اجزا را به گونه ای به جلوی چشم بیننده ظاهر می کنیم که ابهت ظاهری پله پیچ او را می گیرد از بس که این سازه به چشم بیننده زیبا و مدرن می باشد.و تا لحظه ای او را مجذوب خود می کند دلیل این آهن ربای جاذبه ای پله پیچ و خم و قوس های متقارن و نا متقارنی است که با هم در طول مسیر طی شده ست می باشند.و این زیبایی و قوس ها هر بیننده ای را جذب خواهد کرد.

 حال اگر شما صاحب یک کسب و کاری هستید که باید همه روزه با تعداد زیادی از مردم در تعامل باشید.یعنی اینکه مغازه شما احتیاج دارد که نیروی جذب مشتری داشته باشد این چه چیزی بهتر از یک دکوراسیون زیبا و ستون اصلی دکوراسیون داخلی و بیرونی یک مکان پله گرد می باشد.اگر هم نبود مطمئن باشید که طراح آن یک فرد نا لایق و نا بلد کار با افکاری قدیمی بوده است شما مثلا در سریال های صدا و سیما برای جذب بیننده از پله پیچ هم استفاده می شود.برای اینکه مخاطب یک برنامه زنده تلویزیونی بیشتر باشد در آن از پله گرد هم استفاده می کنند بدون اینکه حضور پله پیچ در آن برنامه ضرورت داشته باشد.و یا کاربردی باشد مثلا برنامه های تلویزیونی کتاب باز یا چند برنامه دیگر که اخیرا پخش شده است.که برای گفتن نامشان الان حضور ذهن ندارم.

مدرن ترین پله گرد:

مدرن ترین های مدل پله گردون می توان به نام هایی از جمله باکسی، تک محور کنسولی، پله معلق شاسی مخفی و حول لوله برش خورده، باکسی شکلات پیچ و ... نام برد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.