کد خبر : 19223 / /
/

لاین یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از بیانیه استقلالی ها گفت:«مجموعه استقلال همیشه و همواره برایم قابل احترام بوده و به‌عنوان رقیب تنها در زمین مسابقه روبه‌روی آنها قرار داریم.

 

یحیی گل محمد گفت: باز هم باید بگویم که منظور بنده باشگاه استقلال نبوده و برای این مجموعه همواره احترام قائلم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از بیانیه استقلالی ها گفت:«مجموعه استقلال همیشه و همواره برایم قابل احترام بوده و به‌عنوان رقیب تنها در زمین مسابقه روبه‌روی آنها قرار داریم. من به هیچ‌عنوان قصد این مساله که عملکرد حریف را زیر سوال ببرم؛ نداشتم و مسلما تلاش آنها برای جذب بازیکن، پرداخت مطالبات از مسیر قانونی بوده است. تنها سوال من این بوده که چرا این مساله برای باشگاه پرسپولیس شکل نمی‌گیرد و خواستار شفاف سازی در این مورد هستم این مشکلات نگرانی‌های زیادی برای همه ما و هوادارن ایجاد کرده است . من برای باشگاه استقلال و دیگر باشگاه‌هایی که بدون مانع و مشکلی این مساله را در حال انجام هستند احترام قائلم و مسلما یک باشگاه حرفه‌ای برای دستیابی به اهداف خود، همانطور که در مصاحبه‌ام گفتم نیازمند این است که در نقل و انتقالات بهترین شرایط را دنبال کند و اردوهای مناسبی را پشت سر بگذارد.»

او این را گفت و ادامه داد:«باز هم باید بگویم که منظور بنده باشگاه استقلال نبوده و برای این مجموعه همواره احترام قائلم. در نهایت امیدوارم با حل مشکلات پرسپولیس این باشگاه هرچه زودتر در مسیر هدف بزرگ خود و هوادارانش در فصل آتی پیش برود و مثل همیشه باعث خوشحالی آنها شود.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.