کد خبر : 19259 / /
/

صحبت‌های سردار آزمون در برنامه فوتبال برتر اولین پالس مثبت برای ترمیم رابطه زوج خط حمله ایران بود.

طی روزهای اخیر صف بندی بازیکنان تیم ملی در ماجرای اسکوچیچ باعث شد تا برخی نگران رابطه زوج خط حمله تیم ملی فوتبال ایران شوند.  در یک سو آزمون و چند بازیکن تیم ملی به شدت خواهان ادامه حضور مربی کروات بودند و در سوی دیگر مهدی طارمی و برخی از ملی پوشان خواستار برکناری اسکوچیچ.

با این حال صحبت‌های سردار آزمون در برنامه فوتبال برتر اولین پالس مثبت برای ترمیم رابطه زوج خط حمله ایران بود. او در این برنامه تاکید کرده بود: مهدی طارمی، دوست صمیمی اوست و هرگز به او «دروغ نمی‌گوید».

در ادامه مهدی طارمی هم با بازنشر استوری میلاد کی مرام بازیگر سینما به نوعی پاسخ آزمون را داد. ویدیویی که صحنه پاس گل آزمون به طارمی در دیدار مقابل امارات است و عنوان «ترسناکترین خط حمله آسیا» برای این ویدیو انتخاب شده است.

این نخستین واکنش مهدی طارمی به اتفاقات تیم ملی پس از استوری جنجالی است. طارمی در این روزها ترجیح داده سکوت کند و به درخواست برای مصاحبه نیز فعلا پاسخ منفی بدهد. اما او با انتشار این استوری خواسته تا اعلام کند او و سردار آزمون همچنان در کنار هم ترسناک ترین زوج خط حمله فوتبال آسیا هستند.

 

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.