کد خبر : 19597 / /
/

*متاسفانه اتفاقات خوبی در تیم‌ملی رخ نداد و نباید اصلا کار به اینجا کشیده می‌شد. من فکر می‌کنم ابقای اسکوچیچ هم اجباری بود.

کارشناس فوتبال ایران گفت: پرونده ویلموتس باز است و غرامت سنگینی را باید فدراسیون فوتبال به این مربی بابت قراردادش پرداخت کند. من تعجب می‌کنم چطور مهدی تاج برگشته و در انتخابات ثبت‌نام می‌کند!

مسعود اقبالی کارشناس فوتبال از منتقدان وضعیت فعلی تیم ملی ایران و فدراسیون است. بخش هایی از مصاحبه او را در زیر می‌خوانید:

*متاسفانه اتفاقات خوبی در تیم‌ملی رخ نداد و نباید اصلا کار به اینجا کشیده می‌شد. من فکر می‌کنم ابقای اسکوچیچ هم اجباری بود.

*کمیته فنی که هفته پیش عدم صلاحیت این مربی را اعلام کرده بود، از آن طرف اعضای هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال هم برای تغییر سرمربی تیم‌ملی به حدنصاب نمی‌رسیدند و به همین خاطر فعلا او را تا هشتم شهریورماه، زمان برگزاری انتخابات فدراسیون ابقا کرده‌اند تا رئیس جدید فدراسیون در مورد سرمربی تیم‌ملی تصمیم بگیرد.

*تا زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال هم مسابقه‌ و اردویی در کار نیست. در این شرایط مهم نیست چه کسی سرمربی تیم‌ملی باشد چرا که مسابقه و اردوی در کار نیست. ماندن یا رفتن این سرمربی به معضلات و مشکلات فدراسیون فوتبال برمی‌گردد. اسکوچیچ در شرایط سختی هدایت تیم‌ملی را برعهده گرفت و نتایج خوبی هم کسب کرد. اما الان وضعیت در تیم‌ملی خیلی به‌هم ریخته است. بین بازیکنان دودستگی شده است و با این شرایط باید کسانی در کنار تیم باشند که بتوانند این مسائل را جمع کنند و تیم را به ساحل آرامش برسانند. به اعتقاد من اسکوچیچ این توانایی را ندارد بنابراین نیاز است در کادرفنی کسانی در کنار او قرار بگیرند تا مشکلاتی که فدراسیون فوتبال دارد و روی تیم تأثیر گذاشته است را حل کند.

باور کنید اسکوچیچ نمی تواند تیم ملی را جمع کند/ هیئت رئیسه مجبور شد سرمربی تیم ملی را ابقا کند!/ چه کسانی صلاحیت تاج را تایید می کنند؟

*شرایط فدراسیون فوتبال هم در حال حاضر عجیب و غریب است.  انتخابات فدراسیون فوتبال هشتم شهریورماه برگزار می‌شود و افرادی مثل مهدی تاج به انتخابات ورود کردند و مدعی سروسامان دادن به وضعیت فوتبال ایران هم شده‌اند. من سوالم این است که او قرار است چه چیزی را سروسامان بدهد؟! آیا مشکلاتی که خودش در فوتبال ایران به‌وجود آورده است؟! پس چرا آن زمان فوتبال را با کوهی از مشکلات که در زمان خودش به‌وجود آمده بود رها کرد و رفت. اما الان بازگشته است!

*هنوز که هنوز است پرونده ویلموتس باز است و غرامت سنگینی را باید فدراسیون فوتبال به این مربی بابت قراردادش پرداخت کند. من تعجب می‌کنم چطور مهدی تاج برگشته و در انتخابات ثبت‌نام می‌کند! قرار است کمیته اخلاق و کمیته بدوی صلاحیت او را تایید کنند؟! در شرایطی که همه می‌دانند تاج در زمان ریاستش در فدراسیون فوتبال چه مشکلاتی برای فوتبال رقم زد و حالا بدون اینکه در مورد اقدامات خود پاسخی بدهد به‌دنبال بازگشت است. پس اینجا مشخص می‌شود که کمیته بدوی و کمیته اخلاق دیگر چه کسانی هستند که صلاحیت او را تأیید می‌کنند. اگر فدراسیون فوتبال تشکیلات درست داشت، بازیکنان نباید دست به دامن کسی دیگری می‌شدند تا در مورد اسکوچیچ تصمیم‌گیری کنند!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.