کد خبر : 19640 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

پدرانی که به هواخواهی از فرزندانشان با هم دعوا کردند، با چاقو به جان هم افتادند و یکی از پدرها، پدر دیگری را کشت!

سرهنگ فضل اله پرنو اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد درگیری با سلاح سرد در شهر تازه آباد تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد درگیری ابتدا میان دو کودک حین بازی کردن پیش آمده که پس از آن پدر 41 و 37 ساله این کودکان به هواخواهی فرزندان خود وارد درگیری می شوند.

پرنو تصریح کرد: با بالا گرفتن درگیری پدر 41 ساله یکی از کودکان بوسیله چاقو پدر 37 ساله کودک دیگر را زخمی و سپس متواری می شود.

رئیس پلیس شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به جان باختن فرد مجروح در بیمارستان به علت شدت جراحات وارده، خاطرنشان کرد: با قتل این فرد، ماموران اقدامات همه جانبه خود را آغاز کرده و پس از گذشت حدود دو ساعت از وقوع حادثه، موفق به دستگیری قاتل متواری می شوند.

وی با اشاره به اعتراف قاتل به ارتکاب جنایت و همچنین کشف آلت قتاله، از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.