کد خبر : 19893 / /
/

در ایستگاه‌هایی که احتمال بروز آب‌گرفتگی و سیلاب در آنها وجود دارد، پمپ و تجهیزات موردنیاز مستقر شده است

بارش شدید باران در دو روز گذشته که به وقوع حادثه فرونشست در تهران و سیل مرگبار در حومه تهران انجامید، مترو سواران را نیز نگران کرد. 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از آماده‌باش تمام پرسنل این شرکت جهت انجام اقدامات کنترلی برای جلوگیری از آب‌گرفتگی در ایستگاه‌های مترو خبر داد.

دنیای‌اقتصاد نوشت، مهدی شایسته‌اصل بیان کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی، همه کارکنان و پیمانکاران ایستگاه‌های مترو تهران در آماده‌‌باش هستند. هماهنگی‌‌های لازم با مدیریت بحران مناطق شهرداری و سازمان آتش‌نشانی نیز انجام شده است.

شایسته‌اصل گفت: بارندگی پنج‌‌شنبه شب مشکلی برای مترو ایجاد نکرد.

وی افزود: در ایستگاه‌هایی که احتمال بروز آب‌گرفتگی و سیلاب در آنها وجود دارد، پمپ و تجهیزات موردنیاز مستقر شده است. در ایستگاه‌های نیمه شمالی خط یک و خط سه آمادگی کامل برای جلوگیری و مدیریت حوادث ناشی از بارندگی شدید وجود دارد.

شایسته‌اصل درباره کارگاه‌های متروی تهران نیز گفت: با هماهنگی شرکت متروی تهران، تمام کارگاه‌ها بازدید شدند و در حال حاضر مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.