کد خبر : 20154 / /
/

قیمت سکه دیروز در محدوده ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز دوشنبه تقریبا ۵۰ هزار تومان بالاتر بود.

قیمت اونس طلا دیشب تا ۱۷۵۵ دلار پایین آمد. امری که می تواند بر روی انتظارات معامله گران و کاهش قیمت سکه در بازار امروز اثر بگذارد.

قیمت سکه دیروز در محدوده ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز دوشنبه تقریبا ۵۰ هزار تومان بالاتر بود.

ارزش ذاتی قیمت سکه چقدر بود؟

ارزش ذاتی سکه روز سه شنبه تقریبا ۱۳ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان بود که در مقایسه با قیمت بازار بیش از ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فاصله  را نشان می دهد. حباب سکه هم دیروز در محدوه ۱۲ درصد بود.

ریزش شبانه در بازار طلا

قیمت اونس طلا دیشب تا ۱۷۵۵ دلار پایین آمد. امری که می تواند بر روی انتظارات معامله گران و کاهش قیمت سکه در بازار امروز اثر بگذارد. عده ای از معامله گران می گفتند اگر قیمت فلز گران بهای داخلی محدوده ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را از دست بدهد احتمال برگشت تا نیمه کانال ۱۴ وجود خواهد داشت.

پیش بینی قیمت سکه‌ امروز

با این حال عده ای دیگر از سکه بازان معتقد بودند در صورتی که قیمت طلا به مسیر دیروز برگردد احتمالا  سکه در محدوده دیروز معامله شود.

به باور این دسته از معامله گران قیمت سکه در شرایطی در برابر کاهش معنادار مقاومت کرده که نرخ دلار در روزهای اخیر فریز شده است.

برخی از تحلیگران بازار سکه می گفتند اگر قیمت دلار امروز آرایش صعودی به خود بگیرد  قدرت سکه بازان افزایشی بیشتر می شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.