کد خبر : 20205 / /
/

محمدحسین مهدویان، نویسنده و کارگردان با انتشار عکسی از لوکیشن پایانی سریال «زخم کاری» با حضور جواد عزتی از احتمال ساخت زخم کاری ۲ خبر داد و نوشت: «بلند شو مالک»

 

محمدحسین مهدویان با انتشار تصویری از سریال زخم کاری از احتمال ساخت فصل دوم این سریال خبر داد.

محمدحسین مهدویان، نویسنده و کارگردان با انتشار عکسی از لوکیشن پایانی سریال «زخم کاری» با حضور جواد عزتی  از احتمال ساخت زخم کاری ۲ خبر داد و نوشت: «بلند شو مالک»

پست مهدویان برای بسیاری از کاربران فضای مجازی گمانه زنی تولید فصل دوم این سریال را به همراه داشت. هانیه توسلی یکی از بازیگران اصلی این سریال در واکنش به این پست مهدویان نظر داد و نوشت: « بلند شو تا نزدم»

مهدویان که این روزها سریال «سرخ و سفید» را در دست تولید دارد و  برای آن درخواست مجوز داده با انتشار این تصویر و کپشن «بلند شو مالک» احتمال ساخت فصل دوم «زخم کاری» را قوت بخشید. در صورت قطعی شدن این خبر از میان سریال‌های پرطرفدار دو سال گذشته شبکه خانگی این اولین سریالی‌ست که به فصل دوم می‌رسد.

جواد عزتی

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.