کد خبر : 20587 / /
/

سایت النشره اعلام کرد، رئیس فراکسیون پارلمانی حزب‌الله لبنان تأکید کرد، کشورهایی هستند که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند اما از محاصره و حمله به ملت‌ها به خاطر منافعشان دست برنمی‌دارند.

محمد رعد، رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان گفت: کشورهایی هستند که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند اما از محاصره و گرسنه نگه داشتن و حمله به تمام ملت‌ها برای تحقق منافعشان دست برنمی‌دارند.

هشدار جدی حزب‌الله به آمریکا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت النشره اعلام کرد، رئیس فراکسیون پارلمانی حزب‌الله لبنان تأکید کرد، کشورهایی هستند که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند اما از محاصره و حمله به ملت‌ها به خاطر منافعشان دست برنمی‌دارند.

محمد رعد، رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان گفت: کشورهایی هستند که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند اما از محاصره و گرسنه نگه داشتن و حمله به تمام ملت‌ها برای تحقق منافعشان دست برنمی‌دارند. دلیل مشکل کنونی درحال حاضر در اروپا تحکم و سلطه جویی و ایجاد فتنه میان کشورها است تا همگی ضعیف شوند و آمریکا بر تمام جهان سلطه یابد.

 

وی گفت: ما با بحرانی در کشورمان روبرو هستیم که نتیجه سیاست‌های نادرست در داخل و تلاش برخی کشورها برای استفاده از فرصت جهت محاصره علنی ما است. مردم ما می‌دانند که راه عزت و تحقق پیروزی بر دشمنان از طریق سقوط گزینه مقاومت است و از راه و روش مقاومت و گزینه و سلاح آن دست برنمی‌دارند. اگر گزینه مقاومت را از زندگی‌مان حذف کنیم به معنای این است که برده آمریکا و اسرائیل شویم. آمریکا گفت که تا زمانی که مقاومتی وجود دارد چگونه به لبنان اجازه استخراج گاز را بدهیم ما گاز را استخراج خواهیم کرد چراکه مقاومتی وجود دارد که از آن محافظت می‌کند.

رعد گفت: اگر حرف آمریکا این است ما نیز می‌گوییم که اگر بخواهید با مقاومت سر شاخ شوید، هرگز اسرائیل نمی‌تواند گاز را استخراج کند. یا باید زندگی باعزتی داشته باشیم و مستقل تصمیم بگیریم یا اینکه تسلیم شویم اما هیهات از اینکه تن به خواری بدهیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.