کد خبر : 20930 / /
/

پریناز ایزدیار بازیگر سریال جیران اخیرا در استوری اینستاگرامی خود عکسی را بدون فیلتر و آرایش منتشر کرد و واکنش های جالب بسیاری از مردم را به همراه داشت.

پریناز ایزدیار بازیگر سریال جیران عکس جدیدی از خود را در فضای مجازی منتشر کرد. پریناز ایزدیار متولد 8 شهریور 1364 در بابل مازندران است. پریناز ایزدیار بعنوان فرزند آخر خانواده در شهر بابل مازندران به دنیا آمده است. پریناز ایزدیار تجربه حضور در تلویزیون را با مجموعه شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد تجربه کرده است. پریناز ایزدیار قبل از بازیگری در حرفه مدلینگ فعالیت داشته است.

پریناز ایزدیار بازیگر سریال جیران اخیرا در استوری اینستاگرامی خود عکسی را بدون فیلتر و آرایش منتشر کرد و واکنش های جالب بسیاری از مردم را به همراه داشت.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ شهر ساری دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می‌باشد. وی در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک شهر یک مرد تست بازیگری داد و قبول شد. ایزدیار در تله فیلمهای زیادی بازی کرد و با کارگردان‌هایی همچون فرزاد موتمن، مسعود آب‌پرور، سعید ابراهیمی فر و علیرضا امینی کار کرد. پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود که در ماه رمضان پخش شد. پریناز ایزدیار در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد. پریناز ایزدیار گیاه خوار است.

پریناز ایزدیار اهل کجاست و از خانواده ای است؟

پریناز ایزدیار یک خواهر و یک برادر دارد و خود آخرین فرزند خانواده می باشد. پدر خانم ایزدیار وکیل و خواهر و برادرش پزشک هستند.

پریناز ایزدیار

پدر پریناز ایزدیار اهل مازندران و شمال ایران می باشد. دوران کودکی و ابتدایی پریناز در شهر ساری گذشت اما دوره راهنمایی اش به دلیل موقعیت شغلی پدرش در تهران سپری شد. مدتی بعد شرایط کاری پدر تغییر کرد و آنها به بابل رفتند و وی از این بابت بسیار خوشحال بود اما این خوشحالی ادامه دار نشد و مجدد به دلیل شرایط کاری پدر به تهران مهاجرت کردند.

پس از گذشت چندین سال و اتمام کار پدر خانواده تصمیم میگیرند که مجدد به شمال بازگردند که این بار پریناز همراهشان به شمال برنگشت و در تهران ماندگار شد. خانم ایزدیار و خواهرش در یک ساختمان و یک طبقه زندگی می کنند. وی یک خواهرزاده ی ۱۲ ساله نیز دارد.

مخالفت خانواده پریناز ایزدیار برای تحصیل در رشته ی بازیگری :

خانواده پریناز ایزدیار موافق تحصیل او در رشته بازیگری نبودند به خاطر همین در دبیرستان مجبور شد که رشته تجربی را انتخاب کند ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی به رشته هنر تغییر رشته داد. پدر ایشان یکی از مخالف‌های سر سخت رشتهٔ وی بود. پدرش مایل بود که او رشته وکالت بخواند ولی برعکس مادرش خیلی مایل بود که او رشته بازیگری را ادامه دهد. اکنون که مدت زیادی از مخالفت پدرش می گذرد با این قضیه کنار آمده و کارهای پریناز را دنبال می کند.

پریناز ایزدیار

همسر پریناز ایزدیار 

پریناز ایزدیار اکنون ۳۳ سال سن دارد و در حال حاضر مجرد است. وی در مصاحبات خود همیشه گفته است که دوست دارد به زودی ازدواج کند و مادر شود. وی عاشق بچه است و به نظرش کسانی که تصمیم گرفته اند هرگز بچه دار نشوند روزی پشیمان می شوند.

خانم ایزدیار در یکی از مصاحبات خود گفت : من قطعاً با کسی ازدواج خواهم کرد که با کار من مشکلی نداشته باشد و شناخت کافی از من داشته باشد و نگران این نباشد که من کجام و یا حتی تا چه ساعتی سر کار هستم.

سابقه فعالیت پریناز ایزدیار :

پریناز ایزدیار از نوجوانی به بازیگری علاقه داشت و در دوره دبیرستان دوست داشت که در رشته مورد علاقه اش تحصیل کند اما با توجه به مخالفت پدرش به اجبار رشته تجربی را انتخاب کرد. وی در نهایت در پیش دانشگاهی موفق به تغییر رشته شد و در دانشگاه در رشته گرافیک تحصیل نمود. این بازیگر در ابتدا همراه با دانشجویان رشته بازیگری تمرین می کرد و در تله فیلم هایی از جمله همان روز، داشتن و نداشتن، گور به گور، ماه در سایه و فال قهوه حضور داشت.

نحوه ورود خانم ایزدیار به سینما به این صورت بود که به واسطه یکی از دوستانش با خبر می شود که حسین هدایت برای نقشی در فیلم سینمایی خود از کسانی که چهره نیستند تست می گیرد و وی نیز برای تست رفت و پس از آن برای نقش دختر سرهنگ شعبانی انتخاب شد.

پریناز ایزدیار برای اولین بار در سال ۱۳۸۶ برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر ساخته حسن هدایت مقابل دوربین رفت. پس از آن در فیلم سینمایی “اینجا بدون من” و مجموعه تلویزیونی “شاید برای شما هم اتفاق بیافتد” حضور داشت و در سال ۱۳۹۰ با نقش آفرینی در سریال تلویزیونی “پنج کلیومتر تا بهشت” ساخته علیرضا افخمی توانست در بین مردم تا حدودی شناخته و دیده شود. اما با ایفای نقش ارغوان ایزدیار در سریال زمانه سال ۱۳۹۱ به شهرت و محبوبیت در بین کارگردانان و مردم رسید.

پریناز ایزدیار علاوه بر فعالیت در سینما و تلویزیون در تئاتر نیز فعالیت می کند. وی اخیراً در تئاتر معروفی به نام بینوایان به کارگردانی حسین پارسایی حضور داشت. وی در کلیپ ترانه ای از محسن چاوشی به نام “هوام دوباره بسه” نیز حضور دارد.

علایق پریناز ایزدیار :

پریناز ایزدیار عاشق دریاست و می گوید: رفتن به دریا و قدم زدن در ساحل حالم را واقعا خوب می کند به همین خاطر، هروقت که فرصتی پیش می آید و به خانه پدری ام می روم، هنوز نرسیده سراغ دریا را می گیرم وقتی با دریا چشم در چشم می شوم و صدای موج هایش را می شنوم و به شکوه بی پایان آب می نگرم، حس می کنم تمام مشکلاتم حل شده و آرامش پیدا کرده ام

وی عاشق تنقلات است اما به خاطر آسیب ندیدن پوستش به کلی خوردن تنقلات را کنار گذاشت وی در این مورد می گوید :از آن موقع که فهمیدم تنقلات تا چه حد برای پوست مضر است مخصوصا برای ما بازیگران که مدت‌ های زیادی گریم روی پوست خود داریم، به خودی خود پوست‌ مان در معرض خطر است و تنقلات هم باعث از بین رفتن بیشتر آن می‌ شود به کلی آنها را کنار گذاشته‌ ام.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار علاوه بر بازیگری به موسیقی علاقه زیادی دارد اما هرگز به طور جدی آن را دنبال نکرده است. وی در این مورد گفت : شاید در این زمینه بی‌ استعداد بودم یا به آن شکل جدی و حرفه‌ ای دنبالش نرفتم درباره سبک‌های مورد علاقه‌ام در موسیقی باید بگویم مقید به هیچ سبک خاصی نیستم هر آهنگی که خوب باشد را می‌ شنوم

پریناز ایزدیار در سریال شهرزاد :

پریناز ایزدیار پس از سریال زمانه با حضورش در سریال نمایش خانگی شهرزاد و ایفای نقش شیرین بسیار درخشید. وی در این سریال همبازی بازیگران چهره و محبوبی از جمله ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مهدی سلطانی و رویا نونهالی بود. شیرین دختر بزرگ آقا بود که آقای علی نصیریان نقش پدر خانم ایزدیار را بازی می کرد.

صفحه اینستاگرام پریناز ایزدیار :

وی با آی دی parinazizadyar در اینستاگرام فعالیت دارد .

صفحه اینستاگرام پریناز ایزدیار

فیلم های سینمایی پریناز ایزدیار :

یک مرد، یک شهر (۱۳۸۶)

اینجا بدون من (۱۳۹۰)

ورود آقایان ممنوع (۱۳۹۰)

خط ویژه (۱۳۹۲)

این سیب هم برای تو (۱۳۹۳)

۳۶۰ درجه (۱۳۹۳)

ابد و یک روز (۱۳۹۴)

یک روز بخصوص (۱۳۹۴)

ویلایی ها (۱۳۹۵)

تابستان داغ (۱۳۹۵)

هت تریک (۱۳۹۵)

مقیمان ناکجا (۱۳۹۶)

خوک (۱۳۹۶)

سرخ پوست (۱۳۹۷)

متری شش و نیم (۱۳۹۷)

تفریق (۱۳۹۷)

لتیان (۱۳۹۷)

سریال های تلویزیونی پریناز ایزدیار :

شاید برای شما هم اتفاق بیافتد (۱۳۸۹)

روبیک (۱۳۹۰)

پنج کیلومتر تا بهشت (۱۳۹۰)

مثل یک کابوس (۱۳۹۰)

زمانه (۱۳۹۱)

سریال نمایش خانگی پریناز ایزدیار : 

فصل اول سریال شهرزاد

فصل دوم سریال شهرزاد

فصل سوم سریال شهرزاد

امیر جدیدی و پریناز ایزدیار در فیلم سینمایی هت تریک

جوایز و افتخارات پریناز ایزدیار : 

برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر برای بازی در فیلم سینمایی ابد و یک روز (۱۳۹۴)

نامزد بهترین بازیگر زن درام در شانزدهمین جشن حافظ برای بازی در سریال نمایش خانگی شهرزاد (۱۳۹۵)

برنده بهترین بازیگر زن سینما در شانزدهمین جشن حافظ برای بازی در فیلم سینمایی ابد و یک روز (۱۳۹۵)

کسب دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن در انجمن منتقدان سینما برای بازی در فیلم ابد و یک روز (۱۳۹۵)

نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم تابستان داغ (۱۳۹۵)

برنده بهترین بازیگر نقش اول زن در شانزدهمین فستیوال بین المللی داکا برای بازی در فیلم تابستان داغ (۱۳۹۶)

نامزد بهترین بازیگر زن درام در هجدهمین جشن حافظ برای بازی در سریال نمایش خانگی شهرزاد (۱۳۹۷)

برنده بهترین بازیگر نقش اول زن در هجدهمین جشن حافظ برای بازی در فیلم ویلایی ها (۱۳۹۷)

پریناز ایزدیار در رای گیری رئیس جمهور :

پریناز ایزدیار با انتشار تصویر زیر نوشت: ارزش سه ساعت صف رو داشت پ ن : به خاطر گرفتارى شخصى نشد که تو حسینیه ارشاد بمونم یه جاى دیگه راى دادم.

پریناز ایزدیار , بیوگرافی پریناز ایزدیار , عکس های پریناز ایزدیار , اینستاگرام پریناز ایزدیار , همسر پریناز ایزدیار

نقش شیرین سریال شهرزاد :

پریناز ایزدیار با انتشار این تصویر نوشت : دیگر این ابر بهاری جان باریدن ندارد این گُل خشکیده دیگر ارزش چیدن ندارد این همه دیوانگی را با که گویم با که گویم آبروی رفته ام را در کجا باید بجویم

پریناز ایزدیار ، نوید محمدزاده و مهدی قربانی در فیلم ابد و یک روز :

در خلاصه داستان فیلم ابد و یک روز آمده است که این فیلم روایت خانواده‌ای است که درگیر مشکلات مختلفی همچون اعتیاد، تهی‌دستی، بیکاری و، از همه مهم‌تر، روابط عاطفی میان اعضای خانواده است. پریناز ایزدیار نقش اصلی این فیلم را بازی کرده است که قرار است ازدواج کند که مشکلاتی برایش بوجود می آید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.