کد خبر : 21083 / /
/

فدراسیون فوتبال در تلاش بوده است تا بخشی از قرارداد دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی و دستیارانش را از طریق درآمدهای مالی خود در فیفا پرداخت کند.

فدراسیون جهانی فوتبال در پی درخواست فدراسیون کشورمان برای برداشت و جابجایی پول از منابع مالی خود تذکری را به ایران داده است.

فدراسیون فوتبال در تلاش بوده است تا بخشی از قرارداد دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی و دستیارانش را از طریق درآمدهای مالی خود در فیفا پرداخت کند.

این موضوع با مخالفت فیفا روبرو شده و حتی تذکری را برای فدراسیون ایران در پی داشته است.

 ایران رئیس سازمان دیوان محاسبات کشورهای عضو اکو شد

میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال درباره درآمدها و منابع ارزی ایران در فیفا خاطرنشان کرد: پول‌هایی را در فیفا داریم. شنیده‌ام که گفته‌اند می‌توانیم بخشی از این پول را به مربیان و بازیکنان خارجی بدهیم. اصلاً بانک فیفا اجازه نمی‌دهد این پول را بدهیم. یک پرداختی به کشور آفریقایی داشتند که بحث پولشویی بوده است.

ماجدی افزود: حتی به فیفا نامه زدیم پول اسکوچیچ و همکارانش را بدهند ولی پاسخ دادند در این خصوص حتی سئوال نکنید!

سرپرست فدراسیون فوتبال تاکید کرد: پول‌های ما در فیفا سرفصل دارد که کجا هزینه بشود. مثلاً سرفصل عمرانی داریم. پول جام جهانی برای توسعه زیرساختها، بازیکنان تیم ملی، استان‌ها و… است. چه من در فدراسیون باشم و چه نباشم اجازه پرداخت این پول را به غیر نخواهیم داد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.