کد خبر : 21231 / /
/

ساعت ۲۳:۳۵ شب گذشته در مسیر بزرگراه نیایش به غرب روی پل چمران، یک دستگاه کامیون کمپرسی حامل بار سیمان به دلیل عدم توجه به جلو راننده آن ناشی از خستگی و خواب آلودگی ، با جدول کنار بزرگراه برخورد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا سرهنگ احمد مومنی اظهار داشت: ساعت ۲۳:۳۵  شب گذشته در مسیر بزرگراه نیایش به غرب روی پل چمران، یک دستگاه کامیون کمپرسی حامل  بار سیمان به دلیل عدم توجه به جلو راننده آن ناشی از  خستگی  و خواب  آلودگی ، با جدول کنار بزرگراه برخورد کرد.

وی ادامه داد: این وضعیت به طول ۱۰ متر ادامه پیدا کرده و سپس  این کامیون با پایه پل تبلیغاتی به شدت برخورد و از  مسیر و راه منحرف و در همین حین با یک دستگاه سواری چانگان که در این مسیر در حال تردد بوده برخورد و کامیون به صورت نیمه واژگون قرار می گیرد .

مومنی اظهارداشت: عوامل کارشناس پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور فاتب بی درنگ در محل حادثه حضور یافته و ضمن ایمن‌سازی محل تصادف به بررسی صحنه حادثه پرداخته و اقدامات ترافیکی خود را انجام دادند.

به گفته وی، در این حادثه متاسفانه راننده ۳۰ ساله کامیون و سرنشین ۱۵ ساله آن در  محل حادثه فوت و سرنشین خانم سواری  چانگان به کمک تیم‌های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد.

رئیس اداره تصادف پلیس راهور تهران بزرگ ضمن ابراز تاسف از این حادثه به رانندگان توصیه کرد: رانندگان وسایل نقلیه مخصوصا خودروهایی که شب مشغول فعالیت هستند  در حین رانندگی باید تمام توجه و حواس خود را به جلو و اطراف و حرکت خودروها معطوف کنند و با خستگی  و خواب  آلودگی  به هیچ وجه به رانندگی ادامه ندهند و در صورت خواب آلودگی حتما در محل ایمن متوقف  و پس  از  رفع خستگی به راه خود ادامه دهند تا شاهد این گونه حوادث تلخ نباشیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.