کد خبر : 21267 / /
/

میراکبر رضوی در خصوص اتفاقات روزهای اخیر عراق و لغو پرواز شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به این کشور، اظهار کرد: با توجه به لغو این پروازها، برابر قانون شرکت‌های هواپیمایی نسبت به استرداد هزینه بلیت به مسافران اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

سازمان هواپیمایی از برنامه‌ریزی برای انجام پرواز فوق‌العاده به نجف برای بازگرداندن مسافران ایرانی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، میراکبر رضوی در خصوص اتفاقات روزهای اخیر عراق و لغو پرواز شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به این کشور، اظهار کرد: با توجه به لغو این پروازها، برابر قانون شرکت‌های هواپیمایی نسبت به استرداد هزینه بلیت به مسافران اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

وی با یادآوری این‌که پرواز بسیاری از کشورها به عراق لغو شده است،‌افزود:‌بر اساس نوتام سازمان هواپیمایی کشوری، پرواز ایرلاین‌های داخلی به عراق تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

 

وی بیان کرد: در رابطه با ایرانی‌هایی که در کشور عراق هستند سازمان هواپیمایی در حال برنامه‌ریزی برای برقراری یک پرواز فوق‌العاده به شهر نجف است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی یادآور شد: این پرواز امروز توسط یکی از شرکت‌های هواپیمایی داخلی انجام می‌شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.