کد خبر : 21286 / /
/

ستاد اطلاع رسانی نظامی ارتش عراق تأکید کرد که و هر چهار راکت به یک مجتمع مسکونی اصابت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در این بیانیه که صبح امروز چهارشنبه منتشر شد، آمده که منطقه سبز بغداد طی ساعات گذشته هدف اصات چهار فروند قرار گرفت.

ستاد اطلاع رسانی نظامی ارتش عراق تأکید کرد که و هر چهار راکت به یک مجتمع مسکونی اصابت کرد.

در این بیانیه همچنین آمده که اصایبت این راکت‌ها خسارت‌های مادی درپی داشت و محل شلیک این راکت ها دو منطقه الحبیبیه و البلدیات در شرق بغداد بود.

براساس برخی گزارش های رسانه ای، بامداد امروز بر اثر اصابت راکت کاتیوشا توسط سرایا السلام (شاخه نظامی جریان صدر) به خانه‌ای در داخل منطقه سبز، یک دختر بچه و یک زن مجروح شده و حصار بیرونی خانه تخریب شد.

به دنبالکناره‌گیری مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق از فعالیت‌های سیاسی، تجمع‌کنندگان طرفدار جریان صدر به کاخ ریاست جمهوری در منطقه سبز بغداد یورش بردند و ساعاتی بعد و پس از تسلط نیروهای امنیتی بر کاخ ریاست جمهوری ، طرفداران مقتدی صدر عقب نشینی از منطقه سبز بغداد را آغاز کردند.

براساس آخرین گزارشهای غیررسمی، در جریان درگیری های شب گذشته تا بامداد امروز در بغداد و برخی دیگر از مناطق عراق بین آشوب طلبان و نیروهای امنیتی عراق ۳۰ نفر کشته شدند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.