کد خبر : 21521 / /
/

دلار امروز در بازارهای مختلف نوساناتی داشت. قیمت دلار در صرافی ملی بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۲۸۵۴۸ تومان اعلام شده است.

قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱، در بازار آزاد در کانال ۳۰ هزار تومانی، روند کاهشی دارد. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.

 دلار امروز در بازارهای مختلف نوساناتی داشت. قیمت دلار در صرافی ملی بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۲۸۵۴۸ تومان اعلام شده است.

اما دلار در بازار آزاد بر اساس گزارش بعضی کانال‌های تلگرامی، روز را با روند کاهشی آغاز کرد. روز گذشته قیمت دلار به حدود ۳۰۲۰۰ تا ۳۰,۳۰۰ تومان نیز رسیده بود اما امروز معاملات نقدی را با حدود ۳۰,۰۷۰ تومان آغاز کرد. در ادامه این روند کاهشی ادامه یافته و نرخ ارز آمریکایی به ۳۰,۰۵۰ رسیده است. معاملات غیرقانونی فردایی نیز همین روند را دارد.

روز گذشته دلار روند افزایشی داشت. دیروز کف و سقف قیمت دلار به ۳۰,۱۵۰ و ۳۰,۳۰۰ تومان رسید.

نوسان قیمت دلار توافقی، هرات و سلیمانیه

دلار توافقی امروز نیزدر محدوده ۲۸۶۰۰ تومان نوسان اندکی دارد. همچنین دلار هرات دیروز وارد کانال ۳۰ هزار تومان شده بود اما اکنون وارد کانال ۲۹ هزار تومان شده و به ۲۹,۹۲۰ تا ۲۹,۹۳۰ رسیده است.

دلار سلیمانیه نیز روز گذشته در کانال ۳۰ هزار تومانی نوسان داشت و به ۳۰,۳۷۰ تومان رسید.

در این میان، به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، قیمت دلار نیمایی امروز با ۰،۳۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، به قیمت ۲۶۶۲۰ تومان معامله می‌شود.

همچنین قیمت ارز آمریکایی در سامانه متشکل ارز نیز با ۰،۱۸ درصد کاهش به ۲۸۴۳۰ تومان رسیده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.