کد خبر : 21578 / /
/

بازار ارز تهران این روز ها شاهد الاکلنگ قیمت دلار است. نرخ دلار اولین روز هفته را در کانال 30 هزار تومان سپری کرد.

قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیشب تا محدوده 30 هزار و 200 تومان بالا رفت. عده ای از معامله گران از افزایش قیمت دلار در بازار امروز سخن گفتند.

بازار ارز تهران این روز ها شاهد الاکلنگ قیمت دلار است. نرخ دلار اولین روز هفته را در کانال 30 هزار تومان سپری کرد.

اما در دومین روز هفتهقیمت دلار سقوط کرد و کانال 30 هزار تومان را از دست داد . نرخ دلار عصر دیروز با کاهش 450 تومانی در محدوده  29 هزار و 770 تومان معامله شد

بازار داغ تقاضای ارز برای سفر اربعین

از سوی  دیگر در بازار داغ تقاضای ارز برای سفر اربعین، اختلاف قیمت دلار تهران و عراق باعث شده تا تقاضای دلار بیشتر از دینار شود .

بر اساس گفته مسافران اربعین و محاسبات ، در صورتی که افراد صد دلار در ایران دریافت کنند و در عراق به دینار تبدیل کنند با توجه به نرخ دلار توافقی حدود ۲۸ هزار و ۶۳۱ تومانی روی سایت ها، دو میلیون و ۸۶۳ هزار و ۱۹۰ تومان پرداخت می‌کنند که در عراق با توجه به نرخ برابری دلار به دینار در ازای صد دلار ۱۴۵۸۰۰ دینار دریافت خواهند کرد که نسبت به دریافت همین مقدار دینار در ایران اختلاف ۳۴۴ هزار تومانی دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.