کد خبر : 21619 / /
/

پیروز قربانی در گفت و گو با رکنا، درخصوص عملکرد استقلال در بازی مقابل پیکان اظهار داشت: بازی شب گذشته را کامل ندیدم ولی این را می‌دانم با توجه با بازی قبلی مقابل نفت مسجد سلیمان درد اصلی این تیم عدم خلق موقعیت است نه گلزنی!

 

کاپیتان اسبق استقلال معتقد است مشکل تیمش گلزنی نیست و شاگردان ساپینتو در خلق موقغیت ضعیف هستند.

پیروز قربانی در گفت و گو با رکنا، درخصوص عملکرد استقلال در بازی مقابل پیکان اظهار داشت: بازی شب گذشته را کامل ندیدم ولی این را می‌دانم با توجه با بازی قبلی مقابل نفت مسجد سلیمان درد اصلی این تیم عدم خلق موقعیت است نه گلزنی! شما ببینید در این چند بازی برای مهاجمان استقلال چند موقعیت فراهم شده است؟ بحث عدم حضور بازیکنان خلاق نیست بلکه سیستمی که برای این تیم طراحی شده با موجودی تیم هم‌خوانی ندارد.

 

وی ادامه داد: استقلال امروز در عدم خلق موقعیت حرف اول را می‌زند. مثلا در سیستم 3-4-3 و یا 3-3-4 بینهایت راه برای رسیدن به دروازه حریف وجود دارد. فضای هدف یعنی دروازه حریفان در بازی‌های امسال استقلال خیلی دیده نشده و همین است که با حضور این همه مهاجم و بازیکن تراز اول این تیم گلساز و گلزن نیست.

کاپیتان اسبق استقلال در پایان گفت: سانتر از جناحین راه ساده‌ای است که خیلی از تیم‌ها امتحان می‌کنند و معتقدم اگر استقلال ساپینتو در طراحی سیتم خود تغییر ایجاد نکند بازهم در خلق موقعیت و در نهایت گلزنی مشکل خواهد داشت. این تیم باید روش‌های مختلف را برای رسیدن به گل امتحان کند وگرنه به بن‌بست می‌خورد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.