کد خبر : 21702 / /
/

اکسپرس نوشت جواهرات خاندان سلطنتی انگلیس برای این خانواده فقط یک وسیله‌ی زینتی نیست؛ از انواع سنگ‌های قیمتی گرفته تا پایه جواهرات ودیگر بخش‌های این اکسسوری‌ها همگی نمادی از قدرت سیاسی و ارثیه خانوادگی آنهاست.

ملکه الیزابت در طول 70 سال حکومت خود بر بریتانیا مجموعه‌ای از جواهرات و تاج‌ها استفاده کرد که ارزش زیادی دارند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، اکسپرس نوشت جواهرات خاندان سلطنتی انگلیس برای این خانواده فقط یک وسیله‌ی زینتی نیست؛ از انواع سنگ‌های قیمتی گرفته تا پایه جواهرات ودیگر بخش‌های این اکسسوری‌ها همگی نمادی از قدرت سیاسی و ارثیه خانوادگی آنهاست و نوعی گنجینه‌ی ملی به شمار می‌رود.

ملکه الیزابت دوم طولانی‌ترین دوره‌ی سلطنت را در میان فرمانروایان بریتانیا دارد. او نزدیک به ۷۰ سال بر این کشور حکومت کرده است.

خانواده سلطنتی مجموعه ای چشمگیر از جواهرات دارند که به طور رسمی، قیمتی ندارند. با این حال، برآوردها ارزش کل مجموعه را ۲.۹ میلیارد پوند نشان می دهد. اما گران ترین جواهرات ملکه الیزابت چیست؟

Oriental Circlet Tiara در اصل متعلق به ملکه ویکتوریا بود و به یکی از برجسته ترین جواهرات او تبدیل شده است.

ملکه الیزابت

تاج حاشیه ای اخیراً توسط پرنسس بئاتریس برای عروسی اش با ادواردو ماپلی موزی پوشیده شد. این تاج در سال ۱۹۱۹ طراحی و ساخته شد.

باند الماس ۲ میلیون پوند

مگان مارکل بانوی خوش شانسی بود که برای عروسی خود با شاهزاده هری، بند الماس ملکه را پوشید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.