کد خبر : 21744 / /
/

محمد امین سلیمی مجری بخش «خبر» برنامه جهان آرا می‌گوید: پیاده‌روی اربعین یک حادثه مثل سیل و زلزله نیست که مسئولان را غافلگیر کند

جری برنامه تلویزیونی جهان آرا با انتقاد از مدیریت دولت رئیسی در برنامه ریزی پیاده روی اربعین، آن را به طعنه مدیریت کاریکاتوری توصیف کرد.

 محمد امین سلیمی مجری بخش «خبر» برنامه جهان آرا می‌گوید: پیاده‌روی اربعین یک حادثه مثل سیل و زلزله نیست که مسئولان را غافلگیر کند؛ یک اتفاق پیش‌بینی شده با زمان و مکان دقیق است ولی حالا می‌بینیم هم اطلاعات غیر شفافی از مرزها به گوش می‌رسد و هم مسئولان تقصیر را به گردن طرف عراقی بیندازند. امیرحسین ثابتی هم عقیده دارد «ظاهرا سامانه سماح هم یک کار نمایشی است؛ مشخص نیست مسئولان غافلگیر می‌شوند؟ اگر قرار بود غافلگیر شوند اصلا چرا این افراد مسئول شده‌اند؟ زیارت اربعین سفر سختی هست، ولی نه در این حد که برخی مسئولان ما با هدف توجیه مدیریت ضعیف خود، اربعین‌هراسی کنند! این مدیریت کاریکاتوری است نه مدیریت جهادی»!

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.