کد خبر : 21806 / /
/

با سوت پایان دیدار استقلال و نساجی در نیمه نخست، تنش و درگیری میان نیمکت دو تیم در کنار زمین بالا گرفت. طبق آن چیزی که از تصاویر تلویزیونی مشاهده می‌شد، ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی آبی‌ها به شدت نسبت به موضوعی معترض بود.​

 

باشگاه استقلال از مربی پرسپولیسی طی نامه‌ای رسمی شکایت کرد.

با سوت پایان دیدار استقلال و نساجی در نیمه نخست، تنش و درگیری میان نیمکت دو تیم در کنار زمین بالا گرفت. طبق آن چیزی که از تصاویر تلویزیونی مشاهده می‌شد، ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی آبی‌ها به شدت نسبت به موضوعی معترض بود.

با توجه به روند بازی در نیمه نخست، اینگونه برداشت می‌شد که ساپینتو نسبت به تصمیمات داور مسابقه معترض است اما در پایان این دیدار مشخص گردید که جواد منافی بازیکن سابق پرسپولیس و عضو فعلی کادرفنی نساجی، باعث تحریک ساپینتو شده است.

در تصاویری که از این لحظات به ثبت رسیده، منافی به سرمربی استقلال هیس نشان داده و همین مسئله باعث خشم ساپینتو شده است. ضمن اینکه منافی در پایان بازی و در میکسدزون استادیوم آزادی، ساپینتو را یک فرد شومن خطاب کرد که همین گفته ها با واکنش آبی‌ها مواجه شد.

در اطلاعیه‌ای که باشگاه استقلال منتشر کرده، آن‌ها اعلام کردند از مربی نساجی شکایت خواهند کرد:

«پس از دیدار استقلال و نساجی، جواد منافی مربی تیم فوتبال نساجی با ادبیاتی خارج از عرف و دور از شان یک پیشکسوت و مربی فوتبال، اظهاراتی را خطاب به سرمربی محترم تیم فوتبال استقلال بیان کرد.

به همین دلیل باشگاه استقلال از او به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت می‌کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.