کد خبر : 21856 / /
/

لیندا اوانجلیستا، ستاره مد دهه ۹۰ میلادی، هفته پیش با صورتی بدون آرایش ، چند لایه لباس لینن گشاد، و کیف برکین هرمس سبزرنگی که از سال ۱۹۵۸ دارد، برای مصاحبه با «ووگ» بریتانیا حضور یافت

 

اوانجلیستا می‌گوید، پنج سال پنهان زندگی کرده است و «به این نتیجه رسیده که تنها راه نجات، روایت کردن داستانش» است   

لیندا اوانجلیستا، ستاره مد دهه ۹۰ میلادی، هفته پیش با صورتی بدون آرایش ، چند لایه لباس لینن گشاد، و کیف برکین هرمس سبزرنگی که از سال ۱۹۵۸ دارد، برای مصاحبه با «ووگ» بریتانیا حضور یافت

این جلسه عکاسی با استیون مایزل برای ووگ، اولین حضور او پس از مدت‌ها بوده است. اوانجلیستا می‌گوید، پنج سال پنهان زندگی کرده است و «به این نتیجه رسیده که تنها راه نجاتش، روایت کردن داستانش» است.

لیندا اوجلیستا در کانادا متولد شد و یکی از ستاره‌های دنیای مد در دهه ۹۰ میلادی بود. او از موفق‌ترین و تاثیرگذارترین مدل‌های تمام دوران‌ها شناخته می‌شود و عکس او روی جلد بیش از ۷۰۰ مجله چاپ شده است.

شهرت اوانجلیستا در درجه اول به دلیل مجموعه عکس‌های استیون مایزل از او، و نیز جمله‌ معروفش است: «ما برای کمتر از ۱۰ هزار دلار در روز، از خواب بیدار نمی‌شویم».

او در سخنانش با نشریه ووگ برتانیا از افسردگی‌ای که با آن دست و پنجه نرم می‌کرد، سخن گفت. سوپرمدل ۵۷ ساله فاش کرد که تحت تاثیر تبلیغات تلویزیونی مکرر منجمد کردن چربی قرار گرفته بوده است.

جذابیت مدل مشهور با عمل زیبایی نابود شد

عوارض شدید یک عمل زیبایی

چیزی که اگر می‌دانست «عوارض جانبی آن ممکن است شامل از دست دادن [موقعیت] یا پایان دوران کاری او باشد، و اینقدر افسرده شود که از خودش متنفر باشد، حتما انجام نمی‌داد».

در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ (از اوت ۲۰۱۵ تا فوریه ۲۱۰۶)، اوانجلیستا تحت چند جلسه درمان زیبایی برای منجمد کردن چربی‌های پوستش قرار گرفت، و این جراحی‌‌ها به تغییری بازگشت‌ناپذیر در زندگی او انجامید.

شرکت زیبایی زلتیک با ابداع روش منجمد کردن چربی‌های بدن، مدعی ارائه راه‌حلی دائمی و بدون درد برای از بین بردن چربی‌های سخت بدن بود.

لیندا تصمیم گرفت این روش را امتحان کند.

سه ماه پس از انجام این درمان بود که او متوجه برجستگی‌هایی در ناحیه غبغب خود شد و همان ناحیه‌هایی که قرار بود کوچک‌تر شوند، ناگهان شروع به رشد کردند، سپس سفت، و بعد بی‌حس شدند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.