کد خبر : 21879 / /
/

ابرو گوندش در ۱۲ اکتبر سال ۱۹۷۴ در استانبول به دنیا آمد

حرف های ابرو گوندش خواننده خوش صدای ترکیه در کنسرت اخیرش با طرفدار ایرانی‌اش جنجالی شد

به گزارش رکنا ، ابرو گوندش در ۱۲ اکتبر سال ۱۹۷۴ در استانبول به دنیا آمد.ابرو گوندش پس از تحصیل در مدرسه ابتدایی در آنکارا و نقل مکان به همراه خانواده‌اش به استانبول، به علت مسائل مادی مجبور به ترک تحصیل می‌شود.ابرو گوندش  و کیفیت صدای او از همان دوران نوجوانی کشف شد.ابرو گوندش در مدّت زمان کوتاهی برای عرضه آلبوم شروع به کار کرد.ابرو گوندش لقب ملکه موسیقی آرابسک را نیز نصیب خود کرده است.ابرو گوندش در سال ۱۹۹۳ با اولین آلبوم خود به نام مهمان خدا  پا به عرصه موسیقی حرفه‌ای گذاشت.

 

ابرو گوندش، خواننده مشهور ترک سال گذشته به ازدواج 11 ساله خود با رضا ضراب تاجر ایرانی پایان داد.گوندش از این ازدواج صاحب فرزندی به نام آلارا شده است.  در ماه اخیر خبر ازدواج وی با رسان خوشناو تاجر عراقی سر و صدای زیادی به پا کرده اما گوندش در برابر تمامی این خبرها تا به امروز سکوت کرده است.

در کنسرت اخیر ابرو گوندش ، او یکی از طرفداران ایرانی‌اش را به روی صحنه دعوت می‌کند.

وقتی فهمید طرفدار او اهل ایران است گفت :«چطور بگم؟ اون که ترکی متوجه نمیشه! یادم نمیاد ببخشید!یعنی یکی دوتا کلمه فارسی بلد بودم اما اصلا تو ذهنم نمونده. »

و بعد آهنگ درخواستی دختر را اجرا کرد و گفت: «اهنگ درخواستی دخترمون رو فراموش نکنید.»

بسیاری از کاربران بعد از انتشار این خبر بر این باورند که ابرو گوندش با این حرفش به رضا ضراب تیکه پرانده است! و یعنی که او و خاطره هایش را کاملا به فراموشی سپرده است.خوشحال می‌شویم اگر نظرات شما را هم در این رابطه بخوانیم.

 ابرو گوندش، خواننده مشهور ترک سال گذشته به ازدواج 11 ساله خود با رضا ضراب تاجر ایرانی پایان داد.گوندش از این ازدواج صاحب فرزندی به نام آلارا شده است. به گزارش گروه ترجمه وقت صبح در ماه اخیر خبر ازدواج وی با رسان خوشناو تاجر عراقی سر و صدای زیادی به پا کرده اما گوندش در برابر تمامی این خبرها تا به امروز سکوت کرده است.در کنسرت اخیر ابرو گوندش ، او یکی از طرفداران ایرانی‌اش را به روی صحنه دعوت می‌کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.